Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni (/Temat-GladiaCoin-podwaja-Bitcoiny-w-90-dni-143385)

Strony: 1 2


GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - dline - 25-01-2017 20:54

GladiaCoin to nowy doubler, który powstał pod koniec grudnia 2016 roku.
Jak możemy wyczytać na stronie właściciele twierdzą, że zajmują się tradinigiem (handlem) kryptowalutami. Sam GladiaCoin leży na serwerach w Singapurze.


W systemie możemy nabyć pakiety w następujących wartościach :
0.1 BTC, 0.3 BTC, 0.5 BTC, 1 BTC, 2 BTC, 4 BTC
wpłat dokonujemy tylko poprzez BTC.

Każdy pakiet pracuje 90 dni podwajając naszą ilość BTC. Naliczenia są realizowane raz dziennie o godzinie ok. 18:10 czasu Polskiego.
o żywotności naszego pakietu informuje pasek postępu

Co najciekawsze w systemie nie mamy bonusu za bezpośrednie polecenie !
Jedyny bonus jaki jest to tylko i wyłącznie binarka, z której zarobki nie są dodatkowym profitem, a tylko i wyłącznie napędzają nasz pakiet.
Dokładniej wygląda to tak, że nasz pakiet zamiast podwoić ilość BTC w 90 dni może to zrobić znacznie szybciej.

Jeśli pasek dojdzie do 100% to aby mieć dalej zysk z binarki zmuszeni jesteśmy zakupić kolejny pakiet za min. tą samą wartość co wcześniej. W innym przypadku binarka staje się nie aktywna.


Wypłaty : są one zlecane automatycznie po przekroczeniu 0.03 salda na naszym wewnętrznym koncie. Docierają po ok. kilku godzinach.

http://www.gladiacoin.com



RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - ToxicIce - 25-01-2017 23:41

1. Założyłeś konto tylko aby dodać ten wątek, niezbyt to godne zaufania.
2. Oprócz swojego reff-linku powinieneś dodać jeszcze czysty link do serwisu.
3. Polecam poszukać jakieś screeny z wypłatami.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Sahya - 25-01-2017 23:53

@up
Zapomniałeś dodać że jego post jest całkowicie skopiowany z innego forum.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Bitcoin Bios - 26-01-2017 01:19

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak uczciwy "Bitcoin Doubler". Jeśli nawet cokolwiek wypłacą uczestnikom, to tylko KILKU i tym, którzy wpłacili niewielkie kwoty. Więksi inwestorzy tracą na "dzień dobry".

Niezależnie od wiarygodności użytkownika, omijajcie wszelkie "doublery" szerokim łukiem.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Sahya - 26-01-2017 08:20

(26-01-2017 01:19)Bitcoin Bios napisał(a):  Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak uczciwy "Bitcoin Doubler". Jeśli nawet cokolwiek wypłacą uczestnikom, to tylko KILKU i tym, którzy wpłacili niewielkie kwoty. Więksi inwestorzy tracą na "dzień dobry".

Niezależnie od wiarygodności użytkownika, omijajcie wszelkie "doublery" szerokim łukiem.
Mylisz się. Akurat tutaj może uda się zarobić, ponieważ procent jest mały bo tylko 2,20% dziennie.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Bitcoin Bios - 27-01-2017 13:23

(26-01-2017 08:20)Sahya napisał(a):  
(26-01-2017 01:19)Bitcoin Bios napisał(a):  Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak uczciwy "Bitcoin Doubler". Jeśli nawet cokolwiek wypłacą uczestnikom, to tylko KILKU i tym, którzy wpłacili niewielkie kwoty. Więksi inwestorzy tracą na "dzień dobry".

Niezależnie od wiarygodności użytkownika, omijajcie wszelkie "doublery" szerokim łukiem.
Mylisz się. Akurat tutaj może uda się zarobić, ponieważ procent jest mały bo tylko 2,20% dziennie.

Z dużym naciskiem na "może"..
2,2% dziennie to mało? serio? Znajdź mi jedną uczciwą firmę, która daje taki procent miesięcznie..


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - furmanfurman - 27-01-2017 13:33

Tjaa a 89 dnia strona przestaje działać xD


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Sahya - 27-01-2017 14:48

(27-01-2017 13:33)furmanfurman napisał(a):  Tjaa a 89 dnia strona przestaje działać xD

No nie ma w tym nic śmiesznego. Ale raczej potrwa dłużej jeśli będą nowi użytkownicy. Jeśli będą wrzucać np miesiąc po starcie to zainwestują w wypłaty tych co wrzucili pieniądze wcześniej.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Bitcoin Bios - 28-01-2017 04:39

(27-01-2017 14:48)Sahya napisał(a):  
(27-01-2017 13:33)furmanfurman napisał(a):  Tjaa a 89 dnia strona przestaje działać xD

No nie ma w tym nic śmiesznego. Ale raczej potrwa dłużej jeśli będą nowi użytkownicy. Jeśli będą wrzucać np miesiąc po starcie to zainwestują w wypłaty tych co wrzucili pieniądze wcześniej.

"Nowi użytkownicy" są tylko po to aby pokrywać wypłaty.
Obawiam się, że nieświadomie potwierdzasz, że ten system jest piramidą.
Pokrywanie wypłat dla użytkowników z wpłat nowych użytkowników jest nielegalne.
Na Twoim miejscu edytował bym te wpisy..
Ps. Za to można dostać dobry paragraf..


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - kamil22gol - 28-01-2017 04:41

Wyplaca nadal?