Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do usuniecia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: do usuniecia (/Temat-do-usuniecia-143379)



do usuniecia - demek1987 - 25-01-2017 18:27

Witam. Posiadam konto adsense hostingowe youtube, potrzebuje je aktywować aby móc wyświetlać reklamy na stronach internetowych, niestety moja glowna domena na ktorej chcialem podpiac adsense wyskakuje blad ze nie mozna jej uzyc , nie wiem czemu, dlatego zlece aktywacje normalnego konta
platnosc: PP


RE: zlecę aktywacje konta adsense - Depsi - 25-01-2017 18:57

Ile za takie zlecenie?


RE: zlecę aktywacje konta adsense - demek1987 - 25-01-2017 19:15

czekam na propozycje Smile ciężko mi to wycenic gdyz nigdy nie widzialem podobnego zlecenie Smile


RE: zlecę aktywacje konta adsense - ok_darek - 26-01-2017 09:01

Napisałem mu jaką stronę ma wklepać i od tamtej pory kontakt się urwał


nieaktualne - demek1987 - 26-01-2017 19:37

(26-01-2017 09:01)ok_darek napisał(a):  Napisałem mu jaką stronę ma wklepać i od tamtej pory kontakt się urwał

bo nie aktualne ktoś cie uprzedził Smile


do usuniecia - Majka - 26-01-2017 20:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.