Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na nk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na nk (/Temat-Zarabianie-na-nk-143370)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na nk - Taxic - 26-01-2017 23:57

(25-01-2017 15:25)Bidbar96 napisał(a):  Wyprzedzajac nawiązania do easysub i pozwy z tamtego roku..

Chodzi mi tu glownie o tzw "walikoni". Potrzebuje duzo ruchu pod nisze, nie jest to typowy ewhoring. Sam facebook mi nie wystarcza :c Pozatym ciagle zakladanie nowych kont i weryfikacje sa lekko uciazliwe.

Moje pytanie:

Istnieja na tym pseudo portalu spolecznosciowym grupy podobne do facebooka, dodawanie do znajomych, jakies randki, pierdoły?
Czy po prostu walic zaproszeniami na prawo i lewo a przysłowiowi cisnieniowcy beda sami pisac?

Nie wiem nawet jak sie poruszac po tym serwisie, za czasow jego swietnosci sam z niego nie korzystałem, pytanie kieruje do osob ktore mialy doczynienia z tym czyms.

Wbiłem na jakies swoje stare konto, wszedłem w zakładkę grupy wpisałem hasło "szukam ... " i wybrałem kilka random grup i z tego co zauważyłem ktos już kręci biznes na tym serwisie społecznosciowym. Można wywnioskować że jednak da się na tym zarobić.