Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na nk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na nk (/Temat-Zarabianie-na-nk-143370)

Strony: 1 2


Zarabianie na nk - Bidbar96 - 25-01-2017 15:25

Wyprzedzajac nawiązania do easysub i pozwy z tamtego roku..

Chodzi mi tu glownie o tzw "walikoni". Potrzebuje duzo ruchu pod nisze, nie jest to typowy ewhoring. Sam facebook mi nie wystarcza :c Pozatym ciagle zakladanie nowych kont i weryfikacje sa lekko uciazliwe.

Moje pytanie:

Istnieja na tym pseudo portalu spolecznosciowym grupy podobne do facebooka, dodawanie do znajomych, jakies randki, pierdoły?
Czy po prostu walic zaproszeniami na prawo i lewo a przysłowiowi cisnieniowcy beda sami pisac?

Nie wiem nawet jak sie poruszac po tym serwisie, za czasow jego swietnosci sam z niego nie korzystałem, pytanie kieruje do osob ktore mialy doczynienia z tym czyms.


RE: Zarabianie na nk - nykkusek - 25-01-2017 15:55

Uważaj na NK. Lubią pozywać.

Wysłane z mojego Cumulus 5 HD przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na nk - makecash - 25-01-2017 17:45

Mało kto już korzysta z tego serwisu, więc na moje oko szkoda czasu...


RE: Zarabianie na nk - piotrgk4 - 25-01-2017 17:58

@[makecash] Statystyki odnośnie ruchu na stronach mówią co innego Wink Po za tym nawet jak spamuje na fb to do jakiego procenta docierasz? 0.01%? Wnioski należy wysnuć samemu Smile


RE: Zarabianie na nk - adrian018 - 25-01-2017 20:26

@[piotrgk4] a używasz nk jeszcze ? Big Grin
W sumie o działaniu na nk nie myślałem, myślałem że nk już nie istnieje, ale skoro tam są ludzie i jest duży ruch to warto spróbować, przecież po to są vpny itp by zarabiać spamując, mimo blokad.. Big Grin


RE: Zarabianie na nk - furmanfurman - 26-01-2017 15:01

Na prawdę ktoś jeszcze korzysta z nk? Xd


RE: Zarabianie na nk - Bidbar96 - 26-01-2017 15:41

Po wczorajszych "mini-testach" smiem twierdzic ze wzgledem niszy z ktorej korzystam naszaklasa jest idealnym dodatkiem Smile Temat do zamkniecia Smile


RE: Zarabianie na nk - WhiteNigga - 26-01-2017 15:46

Trzeba było sprawdzić a nie się pytać na forum xd


RE: Zarabianie na nk - Vasaki - 26-01-2017 15:59

Cytat:Istnieja na tym pseudo portalu spolecznosciowym grupy podobne do facebooka, dodawanie do znajomych, jakies randki, pierdoły?

Sprawdź -.-


RE: Zarabianie na nk - pyrka - 26-01-2017 16:09

zasadniczo jak się czasem coś wyszukuje w google, to można trafić na linki prowadzące do nk, więc możliwe, że da coś jeszcze na tym zarobić