Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com (/Temat-Moj-pomysl-dotyczacy-Lockerz-com-1433)



Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Gumowy - 04-02-2010 18:19

Ostatnio leżąc w łóżku nie mogąc zasnąc myślałem jak Lockerz mogło by skrócic czas oczekiwania na nagrody. Wymyśliłem, że mogliby po osiągnięciu np. 5 mln użytkowników otworzyc swoją siedzibe gdzieś w Europie. Skróciło by to zapewne czas oczekiwania na nagrody a i napewno zachęciło by ludzi do rejestracji z kraju w którym by stworzyli taką siedzibe bo nie musieliby płacic cła i vatu. Jak sądzicie wypaliło by takie coś? Można im to zaproponowac gdy Lockerz się jeszcze bardziej rozrośnie w Europie Smile


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Davids69 - 04-02-2010 18:22

Pomysł ciekawy ale raczej nie wypali ;(


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - mariusz230594 - 04-02-2010 18:58

Było , nie wiem czy na tym forum ale było i podobno w polsce takiej firmy czy serwisu nie może być


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Gumowy - 04-02-2010 19:10

Mariusz nie chodzi o zakładaniu innego serwisu podobnego do Lockerz. Chodzi mi o to by gdzieś w Europie (np. w Polsce Smile ) Lockerz założyło swój odział z którego wysyłali by paczki do Europy.


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Leopard - 04-02-2010 20:10

Myślę, że to raczej niestety nierealne. Zbyt duże wydatki ze strony Lockerz.


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Satan - 04-02-2010 20:11

Tak Big Grin Koniecznie w Polsce Big Grin Przecież drugi po USA kraj który ma najwięcej użytkowników Smile


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - rubik - 04-02-2010 20:50

taaa, fiskus by ich tak udupił że musieli by upadłość ogłosić ;p


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - tactlessczak27 - 04-02-2010 22:13

TO JEST KUR!!!!!! NIEREALNE W ŻYCIU MUŻYNA
TO JEST KURWA NIEREALNE (W ŻYCIU MUŻYNA)


RE: Mój pomysł dotyczący Lockerz.com - Zythus - 05-02-2010 19:48

nie ma mowy :] Dobrze, że są chociaż w USA Wink