Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitMarket. Dżwignia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BitMarket. Dżwignia (/Temat-BitMarket-Dzwignia-143288)



BitMarket. Dżwignia - Obywatel - 23-01-2017 22:51

Witam,
może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić, jak działa handel z dźwignią na BitMarket? Czytałem poradnik, i dalej durny jestem....


RE: BitMarket. Dżwignia - Pan Inwestor - 25-01-2017 09:21

Co tam jest trudnego do zrozumienia?

Wpłacasz depozyt zabezpieczający po czym decydujesz czy kurs pójdzie do góry czy na dół (system bazuje na kursie swojej giełdy).

Najlepiej wpłać to minimum jakie jest wymagane i przetestuj na własnej skórze. Nic tak nie uczy jak właśnie doświadczenie :-)


RE: BitMarket. Dżwignia - ToxicIce - 25-01-2017 23:47

Jeśli czegoś nie rozumiesz zawsze masz google i filmy na yt do pomocy. Wstaw w pierwszym poście link do poradnika, który konkretnie masz na myśli albo mi wyślij PW to Ci pomogę.


RE: BitMarket. Dżwignia - Bitcoin Bios - 26-01-2017 01:11

Nie wiem, czy czytałeś ten poradnik, jeśli nie to powinieneś:
https://bitmarket.zendesk.com/hc/pl/articles/200899092-Na-czym-polega-handel-z-d%C5%BAwigni%C4%85-

Ogólnie dźwignia to bardzo ryzykowna zabawa. Najlepiej popróbuj na bardzo małych kwotach. Dla początkujących to zwykła loteria..


RE: BitMarket. Dżwignia - Obywatel - 11-02-2017 09:55

Wszystko ładnie, pięknie. Ale jest małe ale....
Często gęsto, jak otwieram handelek z dźwignią, otrzymuję komunikat: "zbyt wysoka wartość", "zbyt niska wartość". Pisałem do supportu, i czekam na odpowiedź.
Na chwilę obecną, jestem na plus z dźwigni.