Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Monetyzacja strony (/Temat-Monetyzacja-strony-143266)



Monetyzacja strony - zoebarnes - 23-01-2017 13:00

Mam stronę, która ma zasięgi po 200,000 osób. Jak mogę ją zmonetyzować? Myślałem o jakiejś stronie WWW, ale wymagania do AdSense są zbyt wysokie, żeby się to opłacało. Jakieś alternatywne sieci reklamowe? Większość osób zainteresowanych moją stroną na FB to ludzie w wieku 30+.


RE: Monetyzacja strony - Captain - 23-01-2017 13:57

Poszukaj jakiś sklepow/firm sprzedających usługi którymi mogą być zainteresowani ludzie odwiedzający Twoja strone i napisz do nich prywatnie z propozycją reklamy. Stawki takiej dogadanej reklamy mogą być znacznie bardziej atrakcyjne niż w adsense.


RE: Monetyzacja strony - bartej - 27-01-2017 11:46

sprawdź czy nie ma jakiegoś programu parterskiego, który pasowałby do Twojego FP.


RE: Monetyzacja strony - furmanfurman - 27-01-2017 11:48

Co jest publikowane na twojej stronie, jaki jest jej kontent?