Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MILI⦰N przed 25 rokiem życia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MILI⦰N przed 25 rokiem życia! (/Temat-MILI%E2%A6%B0N-przed-25-rokiem-zycia-143265)

Strony: 1 2


MILI⦰N przed 25 rokiem życia! - mfss - 23-01-2017 14:06

[Obrazek: source.gif]




Witajcie!
Jestem mfss, za 2 miesiące skończę 19 lat, jestem już u progu dorosłości, więc stwierdziłem, że muszę zarobić na dobry start w nowe życie.
Cel na 6 lat ustaliłem dosyć rozsądny, przynajmniej tak mi się wydaje, bo wiele osób ma tendencje do zwielokrotniania kasy zdobywanej na początku, w porównaniu do tej zdobywanej po dłuższym terminie.

Pieniądze zbieram, żeby za te 6 lat móc kupić sobie dom i zacząć rozwijać się w innym kierunku, tzn. może założyć rodzinę lub po prostu mieć gdzie wracać z egzotycznych krajów Smile

Mniejszym celem jest rozwinięcie mojej maszyny i rozpoczęcie streamowania gier. Jak wiadomo kasa przyda się na przyciągnięcie "hien" na stream, które przyjdą na giveaway. Ale jak wiadomo im więcej kasy wydanej tym więcej może się zwrócić od przeróżnych sponsorów itd. ale nie będę się teraz rozwodzić na ten temat. Jeśli ktoś chce podyskutować to może napisać na pw lub gg.


◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄ ►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►


Na luty, jako że będą ferie, cel ustawiam sobie na 1 000zł. Niby nie dużo, ale taka kwota jak najbardziej mnie zadowoli, bo chciałbym kupić sobie monitor BENQ 144hz, a przez to po skończeniu szkoły mógłbym spróbować swoich sił w counter-strajku Smile

Dziennik postaram się prowadzić estetycznie wyglądającym dla oka, bo widzę większą chęć ludzi do czytania wypocin, jeśli mają miłą dla oka strukturę posta Smile Chociaż tak naprawdę dziennik robię dla siebie, ale dla ludzi to czytających będzie sprawiało przyjemność Big Grin


◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄ ►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►


Co będę robić do końca stycznia?
  • Na pewno muszę porządnie wyzdrowieć Smile
  • Poszukam dużo informacji w dziedzinach PPI, bo taka forma zarabiania mnie interesuje.
  • Pomyślę nad skracaniem, a także nad sprzedażą produktów w internecie.

To chyba na tyle jak na ten pierwszy post Smile

Dzięki za przeczytanie tego posta i zapraszam serdecznie do śledzenia i motywowania mnie do działania!

CZAS ZAROBIĆ GRUBE HAJSY I POKAZAĆ RODZICOM ILE ICH SYNALEK POTRAFI ZROBIĆ Smile


PS: Chciałbym podziękować mahuzz za Twój dziennik, który przyczynił się do zwiększenia motywacji i chęci w dążeniu do celu!



RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - Captain - 23-01-2017 14:13

Powodzenia i wytrwałości Wink


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - CashOut333 - 23-01-2017 14:22

Życzę powodzenia Wink


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - Roxi5017 - 23-01-2017 14:28

Ciekawy dziennik, powodzenia. Wink


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - Zasiu - 23-01-2017 15:58

Trzymam kciuki, powodzenia Smile

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - Tomcato - 23-01-2017 16:33

Powodzenia też mam cel zarobić milion do 25 roku zycia tylko że mi zostało 4 lata do tego Big Grin


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - mfss - 23-01-2017 19:53

Dzięki za miłe słowa! Wam też życzę udanych łowów pieniędzy w internetach Big Grin


Milion Przed 25 Rokiem Życia! - mahuzz - 23-01-2017 20:45

I teraz muszę Ci uświadomić ze mega mocno trzymam kciuki w takim razie. Czuje się winny temu dziennikowi, wiec w razie jakichkolwiek pytań - wal śmiało Smile dzięki również Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - Taxic - 24-01-2017 00:26

Powodzenia! Z chęcią będę obserwował Twoje postępy. Smile


RE: Milion Przed 25 Rokiem Życia! - kbermes - 30-01-2017 18:46

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin