Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie (/Temat-Sprzedaz-kodow-Allegro-automat-1200-kodow-1zl-szt-na-allegro-0-11zl-szt-u-mnie-143242)



Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie - nKaUasznikow - 22-01-2017 21:33

Nisza
*_/Sprzedaz kodów znizkowych na allegro\_*


>Do obecnej puli kodów dorzucam 300 kolejnych sztuk!<
900+300=1200


Nisza na WYŁĄCZNOŚĆ, sprzedaję tylko jednej osobie!


Mam przyjemnosc zaprezentowac dzis nisze polegajaca na sprzedazy kodów znizkowych do pewnego popularnego polskiego portalu uslugowego.

Nisza zawiera:
+ 900+300 sztuk kodów znizkowych
+ Autorski poradnik jak korzystac z kodów dla "nowych" wielokrotnie (Obecnie nikt na allegro nie dolacza takiego poradnika do sprzedawanego kodu)
Zachęci to ludzi do wybrania naszej aukcji


Nisza jest o tyle ciekawa, ze promocja pozwalajaca generowac te kody juz wygasla i kody nie są juz nigdzie dostępne oficjalnymi kanałami.

Na allegro sprzedawcy mają na aukcjach dostepne po 30/60 kodów, co pozwala sadzic, ze mają male ilości kodów w zapasie, wygenerowane za czasów tej promocji. Istnieje wiec spora szansa, ze po jakims czasie konkurencja znacznie sie zmniejszy lub calkowicie odpadnie, my mamy aż 1200szt. kodów.



Cena: 140zl

Dlaczego sprzedaję tą niszę?
- Potrzeba szybkiej mobilizacji gotówki
- Brak DG
- Nigdy nie bawiłem się w sprzedaż na Allegro

Nisza pozwala praktycznie na pasywny dochód bez twojego zaangarzowania, jedynym twoim wysilkiem jest tutaj wystawienie aukcji na allegro i podpiecie systemu automater.pl Na tym praca sie konczy.


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [900 kodów] 1zł/szt. na allegro ~0.15zł/szt. - Majka - 25-01-2017 18:58

Przedmiotem sprzedaży w tym przypadku są gotowe, wygenerowane kody. Otrzymałam kilka kodów również dla sprawdzenia - są ok. Potwierdzam na aukcji allegro 1szt = 1zł. Nikt nie zmusza oczywiście do sprzedaży na allegro - jest wiele innych portali typu OLX czy nawet fora. Znam źródło pozyskania tych kodów i nie sądzę, że mogą w przyszłości zostać zablokowane. Łatwo można obliczyć ile zarobimy na czysto sprzedając wszystkie kody... a czy uda nam się wszystkie sprzedać... jest to jak najbardziej realne! Konkurencja na allegro w tej chwili średnia.
Powodzenia!


@[nKaUasznikow]


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [900 kodów] 1zł/szt. na allegro ~0.15zł/szt. u mnie - fusek - 25-01-2017 19:02

Ale zeny sprzedawac trzeba miec dg?


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [900 kodów] 1zł/szt. na allegro ~0.15zł/szt. u mnie - Majka - 25-01-2017 19:05

(25-01-2017 19:02)fusek napisał(a):  Ale zeny sprzedawac trzeba miec dg?

Tak, wskazane Tongue


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [900 kodów] 1zł/szt. na allegro ~0.15zł/szt. u mnie - nKaUasznikow - 25-01-2017 19:39

@[fusek] Tak jak ze wszystkim co sprzedajesz w większej ilości niz parę sztuk, trzeba mieć DG, a jak to zazwyczaj jest na allegro, tez wiadomo Wink


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [900 kodów] 1zł/szt. na allegro ~0.15zł/szt. u mnie - adrian018 - 25-01-2017 20:14

(25-01-2017 19:02)fusek napisał(a):  Ale zeny sprzedawac trzeba miec dg?

Pamietam jak w tamtym roku miałem 2 aukcje wystawione, jedna na 20 przedmiotów, a druga na 100.
Dostałem ok 5 maili z groźbami od konkurencji, że jeśli nie mam DG to mam wycofać aukcje, bo inaczej zgłoszą mnie do urzędu i będę miał przerąbane. Rolleyes
Ahh Ci ludzie, bez DG lepiej nie wchodzić z taką ilością w konkurencje bo ludzie mają nawalone w głowach niestety.. Jerk2

@[nKaUasznikow] proszę na priv o info do jakiego serwisu są to kody Smile


Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie - nKaUasznikow - 27-01-2017 20:27

@update do obecnej puli kodów dokładam 300szt. Co daje 1200sztuk i ~0,11zł/szt.


RE: Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie - nKaUasznikow - 27-01-2017 22:11

@[Majka] Do zamknięcia. Dzięki za pozytywną recenzję Wink


Sprzedaż kodów Allegro [automat] [1200 kodów] 1zł/szt na allegro ~0.11zł/szt. u mnie - Majka - 28-01-2017 09:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.