Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zasiegi kont fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: zasiegi kont fb (/Temat-zasiegi-kont-fb-143235)



zasiegi kont fb - Olix - 22-01-2017 19:07

Witam,

Od pewnego czasu zauwazylem ze niektore moje konta fb maja znacznie slabsze zasiegi od innych. widac to wyraznie ze dane konto ma nawet kilkakrotnie mniej wyswietlen linkow od innego, czy fb w jakis sposob oznacza konta jako spam i zmniejsza zasieg postow?


RE: zasiegi kont fb - aero2 - 22-01-2017 23:16

Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej, wysyłając posty na grupy, żadnego nie widać na innym koncie.Sad


RE: zasiegi kont fb - marcel_kk - 23-01-2017 13:04

Czym konto ma krótszy staż tym jego postowanie jest mniej widoczne dla innych użytkowników. Aby było jeszcze śmieszniej spamując postami np. 20 w grupach
sami widzimy swoje posty ale reszta użytkowników ich nie zobaczy (sprawdzone z kilku kont) czyli taki psikus z strony FB nałożyli "czapke niewidke" na posty.


RE: zasiegi kont fb - mativip - 23-01-2017 19:18

Dokładnie, ja sobie to nazywam tzw. "ghost banami" dlatego najlepiej wysłać jeden post i sprawdzić od razu na drugim koncie czy jest on widoczny, aby nasz czas nie poszedł na marne.
Niestety facebook już powoli odchodzi do lamusa jeżeli chodzi o pole do zarabiania


RE: zasiegi kont fb - Toskan - 23-01-2017 19:40

Dla lamusow :|


RE: zasiegi kont fb - pyrka - 25-01-2017 12:39

Mam tak samo. Albo ban, albo znaczne obniżenie zasięgu.

Ma ktoś jakiś dobry sposób na ominięcie tego?