Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP (/Temat-SPRZEDAM-Konto-DW-darkwarez-EliteVIP-143230)



[SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - logitech5 - 22-01-2017 18:35

1.Nazwa przedmiotu : Konto na portalu darkwarez.pl
2.Opis przedmiotu : Witam. Do sprzedania posiadam swoje konto na DW z najwyższą rangą możliwą do kupienia tj. ELITE VIP. Konto sam zakładałem, jestem jedynym właścicielem. Więcej powiem na GG zainteresowanym.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : GG: 46932601
5.Cena : 150zł nie podlega negocjacji.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / SMS / Przelew bankowy

Zapraszam.


RE: [SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - American Jewelry - 22-01-2017 19:24

Biorę !

@Edit

Ja:Cześć,mogę zobaczyć konto?
On:Jeszcze jakieś życzenia ?
Ja:Chce zobaczyć czy wgl masz konto.
On:Bez ryzyka nie ma zabawy.

Drugi cytat :
Ja: dokonajmy wymiany przez zaufanego uzytkownika na ZC typu Majka , co ty na to ?
On : Mam kolegę zafuanego na naszej klasie, może przez nie go? Co ty na to? żegnam


Uwaga na typa, konto jakby kradzione/kupione.


RE: [SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - logitech5 - 22-01-2017 19:54

Jak masz jeszcze coś mądrego trollu do powiedzenia to zacznij mówić ale zamilcz. Marnujesz tylko mój czas.


RE: [SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - American Jewelry - 22-01-2017 19:59

Kod:
http://uploaduj.com/topic/3410-sprzedam-elite-vipa-darkwarezpl-mo%C5%BCliwe-allegro/

Ups już na innym forum nazywają cię oszustem i to nie na jednym.


RE: [SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - logitech5 - 22-01-2017 20:04

Jak byś się zapoznał z tematem to byś wiedział, że były to zwykłe pomówienia bez dowodów.


[SPRZEDAM] Konto DW (darkwarez) EliteVIP - surfer0700 - 27-02-2017 03:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.