Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet (/Temat-Jak-sprawdzic-autentycznosc-stron-oferujacych-zarabianie-przez-internet-143229)



Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet - Peteszn - 22-01-2017 18:29

Witam, obserwuję od wielu lat jak rozwija się rynek stron oferujących zarabianie przez internet i chciałem pokazać nowicjuszom jak sprawdzić czy dana strona nie robi Was w przysłowiowe bambuko. Dla wielu osób moje działania mogą być oczywiste, ale mam nadzieję, że uczulę chociaż część z Was na takie metody pozyskiwania klientów Smile Jako przykład pokażę Wam opisywaną ostatnio na forum stronę Bet4Win Expert.

Nie mi oceniać czy strona daje faktycznie zarobić czy nie, niech wypowie się ktoś kto ma doświadczenie w tej dziedzinie, w każdym razie po prześledzeniu ich facebooka stwierdziłem, że tak czy tak naciągają bardzo zarobki i wyniki swoich klientów. Oczywiście część moich wyników jest również oparta na domysłach, ale chyba większość z Was przyzna mi rację Wink

Merytoryczny i oparty dobrymi argumentami wpis na temat skuteczności Bet4Win dodał biały88 w tym wątku: http://zarabiam.com/Temat-Bet4win-142976

Co do mojego szybkiego researchu:

1. Firma w komentarzach na swoim profilu facebookowym przyciąga klientów na łatwą, szybką kasę, pokazując screeny swoich zadowolonych klientów pod różnymi postami, którzy zgarneli sumy w tysiącach. Dziwi mnie jedna rzecz, wszystkie profile wrzucające takie screnny istnieją od paru miesięcy i mają średnio po 30 znajomych (to już moja 80 letnia babcia ma więcej znajomych na fejsie). Szybkie sprawdzenie, wrzucamy foty publikowane przez nich na swoich profilach do "wyszukiwania obrazem" w google i okazuje się, że zdjęcia z egzotycznej wycieczki nad morzem śródziemnym są wzięte ze strony Itaki Smile

2. Z ciekawości wpisałem w google "Bet4Win.Expert opinie" i znalazłem między innymi temat na Wykopie dotyczący ich działalności, przeglądam parę postów i widzę już pierwszego obrońcę i zadowolonego klienta, który mówi w samych superlatywach o właścicielach i działalności firmy. Ale zaraz...skądś znam te zdjęcie profilowe, no tak to Pan Krzysztof, tym razem występuje w roli zadowolonego klienta i wychwala w trzeciej osobie jaką to dobrą robotę wykonują właściciele B4W.E

Trafiłem także na dwa wątki na naszym forum, tutaj też znalazło się paru obrońców. Jak to skwitował Biały88, mało autentyczne wydają się opinie gości którzy dodali na tym forum tylko jeden post i to owym temacie, a ich konta były założone tego samego dnia.

[EDIT] Nie mi oceniać skuteczność prowadzonych przez nich typów bukmacherskich, chciałem nakreślić Wam manipulację i socjotechnikę jaką posługują się, żeby przyciągnąć klientów. Pozdro Smile !

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: 2_2.jpg]


RE: Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet - Maro - 22-01-2017 18:38

Witaj
Jak zauważysz nie jest to moje nowe konto a interesuje typami dosc dlugo i moze to potwierdzić uzytkownik "Kreatywnie." bo do niego także pisałem w tej sprawie(platnych typow itd)
Ten hejt na bet4win mysle ze nie jest sluszny.. OK nie są w porządku co do manipulacji z komentarzami jaki podales powod itd itp ale kurde. Gram z nimi 3 miesiac (dokadnie 2 i cos) i wychodze na duzy plus taki jak pisza. Moze nie jest to ogromny plus ale jest i to duzy.

Mają moment wzlotów gdzie typują 20/25 ale jest czas ze typuja 1/10.
I jest bol dupy bo robią tak jak ja zrobilem na samym poczatku.
Wchodzi, wchodzi, wchodzi KURDE WCHODZĄ TYPY! Jeb stawiam inne stawki niz podają PUDLO pozniej wchodzi wchodzi i znow BACH pudlo gdzie podnioslem kwote. Ale jak gra się z nimi tak jak pokazują da się ugrać...

Nie wiem dlaczego taka fala hejtu na nich leci...


RE: Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet - Peteszn - 22-01-2017 19:03

Maro masz rację, edytowałem końcówkę posta, bo mi chodziło o pokazanie mechanizmów manipulacyjnych Wink