Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka technicznych pytań o zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kilka technicznych pytań o zarobek (/Temat-Kilka-technicznych-pytan-o-zarobek-143219)



Kilka technicznych pytań o zarobek - jacek441 - 22-01-2017 14:51

Witam wszystkich, forum obserwuje już od dłuższego czasu, ale nigdy nie działałem w internecie zarobkowo, zawsze robiłem coś dla siebie i za darmo dla innych. Parę miesięcy temu wpadłem na pomysł że pochwale się swoją wiedzą i stworzyłem bloga który ma się dobrze, tam publikuje swoje kurs (jedna ściśle określona grupa docelowa) ale... powiedziałem dość, chce wprowadzić możliwość płacenia sms, czyli na swoim blogu chce umieścić napis: "chcesz wiecej kursów, to wyśli sms na numer o tresci.." i tu moje pytania:

1. czy moge umiescic takowy napis ?

2. czy moge sprzedawac swoje kursy za sms ?

3. jaka najlepsze platforma ? hotpay ?

bloga prowadze bo lubie, nigdy nie robilem tego zarobkowo

Jestem świadomy że moje pytania mogą być idiotyczne
Pozdrawiam


RE: Kilka technicznych pytań o zarobek - radmatuszewski - 22-01-2017 17:43

Możesz sprzedawać swój/swoje kurs/kursy za SMS, robisz wtedy REAL CONTENT.


RE: Kilka technicznych pytań o zarobek - iCash.pl - 23-01-2017 12:10

@jacek441

Oczywiście jest to jak najbardziej świetny sposób na monetyzację Twojego bloga.
Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.

iCash.pl jest operatorem płatności SMS Premium.
Nasz support pomoże ci zaimplementować obsługę mikropłatności SMS na Twojej stronie.
Ponadto możesz też skorzystać z serwisu a1x.pl by stworzyć stronę sprzedażową.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę oraz poprzez kontakt drogą mailową.


RE: Kilka technicznych pytań o zarobek - Leaders - 23-01-2017 12:25

(22-01-2017 14:51)jacek441 napisał(a):  Witam wszystkich, forum obserwuje już od dłuższego czasu, ale nigdy nie działałem w internecie zarobkowo, zawsze robiłem coś dla siebie i za darmo dla innych. Parę miesięcy temu wpadłem na pomysł że pochwale się swoją wiedzą i stworzyłem bloga który ma się dobrze, tam publikuje swoje kurs (jedna ściśle określona grupa docelowa) ale... powiedziałem dość, chce wprowadzić możliwość płacenia sms, czyli na swoim blogu chce umieścić napis: "chcesz wiecej kursów, to wyśli sms na numer o tresci.." i tu moje pytania:

1. czy moge umiescic takowy napis ?

2. czy moge sprzedawac swoje kursy za sms ?

3. jaka najlepsze platforma ? hotpay ?

bloga prowadze bo lubie, nigdy nie robilem tego zarobkowo

Jestem świadomy że moje pytania mogą być idiotyczne
Pozdrawiam

1. Tak, możesz umieścić takowy napis.

2. Tak, możesz sprzedawać swoje kursy za sms.

3. Tak, HotPay będzie dla Ciebie najlepszą platformą Smile


RE: Kilka technicznych pytań o zarobek - trybulski - 23-01-2017 12:42

(23-01-2017 12:10)iCash.pl napisał(a):  Ponadto możesz też skorzystać z serwisu a1x.pl by stworzyć stronę sprzedażową.

Co to jest, dlaczego nie działa i kiedy będzie działać?


RE: Kilka technicznych pytań o zarobek - iCash.pl - 23-01-2017 12:59

@trybulski

Serwis a1x.pl to kreator stron Landing Page, na którym w prosty sposób można stworzyć stronę internetową z naszą bramką płatnościową.
Z tego co widzę strona działa bez żadnych problemów, jeżeli jednak masz jakiś problem z działaniem strony skontaktuj się z obsługą serwisu a1x.pl pod adresem: [email protected]