Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... (/Temat-Filip-Sony-Ziomie-Co-z-Toba-143197)

Strony: 1 2 3 4


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 30-01-2017 21:55

Masakra... Szkoda trochę hajsu... Niby ogarnąłem te strony, ale mam z nimi problemy... Szkoda, bo nisza pod sprzedaż była... Undecided


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - mikemuse - 30-01-2017 22:06

Kurczę aż nie chce mi się wierzyć... Sam kiedyś chciałem kupić u niego bony ale jakoś tak wychodziło, że wygrywałem je u niego w konkursach, raz sam zaproponował ze da mi ze free. Hazard wciąga.

Swoją drogą (jeśli tak łatwo je dostać) chętnie odkupię / przyjmę bon działający na polskich kontach, proszę pisać pw.


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 30-01-2017 22:11

@[mikemuse]
Hazard wciąga- to racja. Nie ma jednak usprawiedliwienia na takie akcje. Tak samo wypraszam sobie nazywanie mnie idiotą. Cena za bon mnie satysfakcjonowała, więc je odkupywałem i sprzedawałem ze sporym zyskiem. Dostawałem je w hurtowych ilościach na tyle tanio, że nie myślałem by szukać ich źródła, choć domyślałem się, że skądś je bierze. (sam kołowałem dwa lata temu już te bony zanim stało się to modne z pewnej strony na fb)


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - mikemuse - 30-01-2017 22:14

@[SKOR514] Jeżeli o mnie chodzi to nie nazwałem Cię idiotą. Wiadomo nie ma usprawiedliwienia dla takich użytkowników jak ten o którym jest temat.


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 30-01-2017 22:19

Nie, nie o Ciebie. Wink


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - repset - 22-02-2017 11:07

Filip ma aktywne gg (zaraz wracam) ale nie odpisuje nic... ktos cos wie?!