Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... (/Temat-Filip-Sony-Ziomie-Co-z-Toba-143197)

Strony: 1 2 3 4


Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 21-01-2017 20:05

Piszę ten wątek z bólem serca. Dlaczego? Z Filipem dokonaliśmy przez ostatnie dwa miesiące bardzo wielu transakcji, które zawsze kończyły się wybitnie dobrze. Szybko, profesjonalnie i z zadowoleniem dla obu stron... Gdyby zliczyć bony jakie od niego zakupiłem, to wyszłaby liczba, która budzi podziw... Niestety, ostatnia transakcja na 250zł nie doszła do skutku... Najpierw się przeciągała o kilka dni, kontakt był a teraz od tygodnia cisza. Mam świadomość, że Filip od 14-stego dnia tegoż miesiąca nie pojawił się na naszym forum i liczę, że jego nieobecność jest powodem tych trudności, ale... Cóż... Narobiło mi się sporo problemów, ponieważ sprzedałem bardzo wiele bonów, których jeszcze nie miałem, a które miałem otrzymać od Filipa (robiłem tak zawsze, ponieważ dosyłał bony szybciej, niż zdążyłem w ich sprawie napisać). Nie chce nazywać go oszustem, bo jakoś nie może mi przejść to przez gardło, bo miałem go za jednego z najbardziej ogarniętych Userów forum... Dlatego apel. Zanim wrzucę dowody ze skrilla/GG/forum, to chciałem zapytać forumowiczów, czy ktoś nie posiada jakiegoś kontaktu jak telefon/skype do niego? Wiem, że wiele osób robiło z nim transakcje. @[Filip_Sony] Mam nadzieje, że wszystko z Tobą gra, bo jakoś nie mogę uwierzyć, że tak po prostu zrobiłbyś mnie na marne 250zł...


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - Szalony - 21-01-2017 20:12

Mam podobną sytuacje ale myśle ze Filipka troche poniósł "melanż" : )) czekamy aż wróci :>


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 21-01-2017 20:25

@[Szalony]
Też mam taką nadzieje, jednak dla mnie to poważny problem. Mam masę zajęć na głowie, a teraz doszło do takiej sytuacji, że kilkadziesiąt osób mnie chce ubić, a ja muszę e-mail po e-mailu sprawdzać i wysyłać komu trzeba... Syzyfowa praca, tym bardziej, że zdarzyło mi się podać numer telefonu, dla lepszego kontaktu z klientami i teraz słucham, że jestem oszustem i złodziejem je****m... A to nie jest fajne... Dobra, nie ma co robić spamu, trzeba to jakoś wyjaśnić...


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - ScroX - 21-01-2017 22:53

a zapłaciłeś mu już za te bony które masz otrzymać ? @[SKOR514]


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 21-01-2017 23:07

@[ScroX]
Gdybym tego nie zrobił, to nie byłoby tematu. Dowodów póki co nie chce wrzucać, bo jak pisałem- stawianie Filipa w roli oszusta mi nie pasuje. Zrobię to w ostateczności (obym nie musiał).


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - ScroX - 21-01-2017 23:09

Pytanie tylko dla pewności , bo ludzie są różni - niektórzy nazywają kogoś oszustem nawet przed zapłatą za daną usługę także to tylko tak formalnie Wink
A co do samego @[Filip_Sony] wątpię że byłby oszustem, solidny chłopak więc powinniśmy poczekać aż pojawi się na forum i wyjaśni sytuację Smile


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 21-01-2017 23:13

@[ScroX]
Ja też w to wątpię. Wystarczy przeczytać o co chodzi- bardzo zależy mi na uzyskaniu z nim kontaktu, a dodanie takiego posta w innym dziale nie zrobi szumu jak tutaj. Ja po prostu chce wyjaśnić sprawę i jeśli dalej to możliwe, to robić deale z Filipem jak najdłużej się da. Wink
Interweniować musiałem, bo jak już pisałem- sam mam pewne problemy już przez brak bonów.


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - Stworkowaty - 21-01-2017 23:21

Ogólnie z Filipem miałem sytuacje że miesiąc go nie było, zero kontaktu, myślałem że przepadło a jednak po miesiącu jak Filip z konopi wrócił i dał należne.. więc wróci. Smile


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - MilanFan - 21-01-2017 23:25

No, oby tylko któryś z Super Moderatorów nie dał mu bana przed jego ponownym pojawieniem się na forum.


RE: Filip_Sony Ziomie...Co z Tobą... - SKOR514 - 21-01-2017 23:27

@[MilanFan]
Nie no, moderatorzy chyba wiedzą, że to by nic nie dało, a ja sam jestem przeciw takiej praktyce wobec tego człowieka. Już jeden Tutor napisał na priv, że pomoże mi odnaleźć Filipa w internetach i liczę, że to przyniesie skutek, bo taki był zamiar przy zakładaniu tego tematu.