Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto na blogabet.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Konto na blogabet.com (/Temat-Konto-na-blogabet-com-143192)



Konto na blogabet.com - sfojsky - 21-01-2017 19:10

Witam, prosiłbym o poradę ponieważ mam możliwość wejść w posiadanie dobrego konta na blogabet i nie wiem czy jest sens się w to pchać. Typów może nie ma za dużo ale statystyki są fenomenalne i z dnia na dzień rośnie liczba fallowersów + jest już grono osób które zadeklarowały chęć miesięcznej subskrypcji a to dopiero początek i nie wiadomo ile dokładnie wykupi po założeniu płatności. Sytuacja jest wyjątkowa bo jest to konto znajomego ze studiów i wiem że potrzebuje gotówki więc byłaby możliwość przekupienia Big Grin

Mieliście może kiedyś styczność z blogabet i wszystkimi procedurami na stronie? Najbardziej chodzi mi o wypłacanie gotówki i jak to się wszystko odbywa bo wiem ze waluta to euro.

link do statystyk: klik


RE: Konto na blogabet.com - Kreatywnie - 21-01-2017 20:20

Nie ma sensu.
Statystyki są oparte głównie na typach Live. Typy podawane są bez analizy a na to w ogóle nie ma "popytu" na Blogabet. Konto od grudnia, także zacznij sobie od zera na własnych warunkach bo na tym się nie wybijesz.


RE: Konto na blogabet.com - sfojsky - 21-01-2017 21:22

ok, dzięki za info.