Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo (/Temat-Nowy-rok-nowa-ja-niestandardowo-143169)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Bidbar96 - 26-01-2017 02:11

Wazne zeby sie nie poddawac. Gorsze dni zawsze beda sie zdarzaly. Uparcie do celu!

Obserwuje Smile


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Pmxq - 26-01-2017 18:08

powodzenia Smile


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - aleksa2208 - 27-01-2017 22:43

ClixSense - również działam, chociaż tak często występują sensowne ankiety, że doczekam do wypłaty i chyba podziękuje.
Z tego co wiem MX.World się już kończy. Pozmieniali warunki i obniżyli zarobki. Ja już się wycofałam :-)

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 28-01-2017 15:52

Aloha CoolCool
Ostatnie dni były mało produktywne, bo miałam gościa, z którym grałam w The War of Mine. Big Grin
Ale i tak troszkę udało mi się zarobić, dzięki czemu zwiększyłam nieco styczniowy zarobek. Przedstawiam tabelkę, która ukazuje jak wygląda aktualnie saldo w różnych stronach/programach:
[Obrazek: zQwqo2u.png]
Jak możecie zauważyć - wycofuję się z MX.World, bo pomimo codziennego klikania reklam nic mi nie nalicza, a szkoda, bo zainwestowałam w to 50$, co jest dla mnie dosyć sporą sumką. Zaczęłam bawić się też w inne klikacze, które będę podsumowywać co około tydzień. Wink Trzymajcie kciuki,
ciao!


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 29-01-2017 12:03

Hejka! Smile Przychodzę do Was w dobrym humorze, ponieważ miniony dzień był naprawdę miłym zaskoczeniem, jeśli chodzi o zarobek, a także moją produktywność.
Udało mi się ruszyć ze stroną, o której nie chcę za dużo zdradzać, ale wydaje mi się, że może przynieść ładne zyski, a utrzymanie nie będzie zbyt kosztowne HuhHuh Fanpage'e się rozwijają, póki co nie ma z nich pieniędzy, ale trzeba być cierpliwym Wink
Tak oto prezentuje się tabelka z dnia 28.01:
[Obrazek: XAAyl3h.png]
Do tego klikam w różne klikacze, które będę podsumowywać co jakiś czas Wink

Jak na razie nie jest źle, miejmy nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepeik 2


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Wojtek574 - 29-01-2017 19:37

Na suby nadal spam czy coś poważniejszego już ? Wink


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - kbermes - 30-01-2017 18:32

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin