Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? (/Temat-Dostalem-biuletyn-o-fatimie-za-darmo-143160)



Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - helix - 20-01-2017 21:30

Przed nowym rokiem była możliwość dostania biuletynu o fatimie za darmo i wystarczyło wpisać swoje dane i na ten adres co podałem dzisiaj dostałem ten biuletyn.A myślałem że to coś lepszego a tu nic ,ale dostałem.I zaufane są tu gadżety nie ma oszustów żeby jak najwięcej takich było.Mogę zrobić fotkę i wrzucić tutaj na forum jak ktoś nie wierzy.


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - radek0389 - 20-01-2017 21:39

W związku z tym, nalezą się gratulacje? Czy może ubolewania nad tobą, że "coś lepszego a tu nic"?


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - Sahya - 20-01-2017 22:19

Aha? Więc?


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - maniek250 - 21-01-2017 01:57

A do mnie ostatnio zapukało dwóch Panów coś pogadali o końcu świata i dali mi GRATIS egzemplarz strażnicy xD


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - MaLiN - 21-01-2017 02:21

Z tego co się orientuje, to miał być kalendarz wysłany, a zamiast niego wysyłają dane, aby im wpłacać pieniądze na konto xd


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - trybulski - 21-01-2017 13:17

Hej. To na pewno nie jest fejk? Wrzuć fotkę to uwierze Smile


RE: Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - trikmen - 08-04-2018 11:43

Pan ma Cię w swojej opiece Big Grin Do mnie ostatnio chciał wbić Pan na rozmowę aby porozmawiać o tym co z góry na nas patrzy. Diabeł nie śpi !


Dostałem biuletyn o fatimie za darmo? - MaLiN - 08-04-2018 11:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.