Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na podróż dookoła świata :) (/Temat-Zarabiam-na-podroz-dookola-swiata-143137)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 23-02-2017 07:58

(22-02-2017 10:15)Zawadson napisał(a):  Ktoś dostanie towar, nieumyślnie lub umyślnie nie wystawi feedbacka i tyle widzieliśmy naszą prowizję. A z czego co ja zaobserwowałem na aukcjach , jest bardzo mało feedbacków w stosunku do zamówień.

Dobra, przyjrzałem się dokładniej i wydaje mi się, że wszyscy potwierdzają dotarcie towaru. Tylko musi to trochę potrwać.

Tak w przeciwieństwie do np allegro na aliexpress wystawienie feedbacka jest wymagane, jak ktoś nie wystawi to dostanie miliony meili żeby to zrobił.
To prawda ,że jest więcej zamówień niż feedbacków a to dlatego ,że paczki idą około 2 miesiące Wink

Wczorajsza próba pobicia zarobków z wtorku prawie się udała Smile miałem 1200UV które dały mi 209 leadów i zarobiłem 5.16$ Smile
Plan na dzisiaj : nic zwyczajnego to co codziennie, znaleźć jakieś ciekawe aukcje i promować je Big Grin

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 5.16$

Zarobek ogólny :
- EPN : 79.19$(170.14$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - ktosiek - 23-02-2017 16:44

(22-02-2017 10:15)Zawadson napisał(a):  Ktoś dostanie towar, nieumyślnie lub umyślnie nie wystawi feedbacka i tyle widzieliśmy naszą prowizję. A z czego co ja zaobserwowałem na aukcjach , jest bardzo mało feedbacków w stosunku do zamówień.

Dobra, przyjrzałem się dokładniej i wydaje mi się, że wszyscy potwierdzają dotarcie towaru. Tylko musi to trochę potrwać.
Jak ktoś nie potwierdzi otrzymania towaru i nie otworzy sporu, to po czasie samo się potwierdza Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 02-03-2017 10:15

Podsumowanie LUTEGO:

[Obrazek: luty.jpg]

Chciałem pobić styczeń pod względem zarobków ale się nie udało Sad zabrakło parę $$. Myślę ,że i tak nie jest to zły wynik, lepsze 80$ niż nic. W lutym miałem o wiele więcej leadów a zarobiłem mniej. Powoli rozkręcam swój FP i przerzucam się na lepsze oferty ( tzn te które kosztują trochę więcej $$).

Plan na marzec: ogarnąć FB ADS Smile muszę w końcu wyrobić kartę, bo nie można robić tego zwykłym przelewem , przynajmniej ja nie zauważyłem takiej opcji, nawet jak chciałem zapłacić poprzez PP to też musiałem mieć kartę pokerface


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 22-03-2017 09:08

Pierwsza wypłata na ePayments doszła Big Grin teraz czas na resztę Big Grin

[Obrazek: epayments_wyp_a.jpg]

i powstaje dylemat czy ten zarobiony hajs włożyć do futurenet, theadsteam czy w reklamę FP na FB Big Grin jakieś podpowiedzi ? dodam ,że mam do wypłaty jeszcze 103$ Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - plem - 27-05-2017 23:52

Hej i w co zainwestowałeś tą pierwszą wypłatę ?


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 15-07-2017 10:44

Powrót do dziennika Smile
Trochę mnie tu nie było. Miałem za mało czasu na prowadzenie dziennika Sad
Co się zmieniło od ostatniego wpisu : cele nie zostały zrealizowane Sad (na Majorkę pojechałem ale nie za kasę z neta), spadły mi zarobki z powodu dużej popularności EPN na forum ( spam wszędzie spam)

Postaram się dodawać wpisy 2-3 razy w tygodniu.
Dzisiaj nie zdążę już zrobić nic Sad może wpadnie coś z automatu.
A teraz konkrety ile zarobiłem i ile mam Big Grin
- stan konta w EPN 367.66$(153.86$)
- 60zł wypłacone na konto bankowe (to te 10$ które wypłaciłem 2 posty wyżej)
- 100$ wypłacone na ePayments
- 10$ -7% wypłacone na Paypal

Chciałbym w coś zainwestować te pieniądze żeby je pomnażać ale nie mam wiedzy w co można by wejść w tej chwili : opcje binarne ? kryptowaluty ? program typu revshare ?

@plem
jeszcze w nic Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 22-07-2017 07:16

Miałem dodawać wpisy 2-3 razy w tygodniu ale chyba to się nie uda Sad muszę nad tym popracować.
Od ostatniego wpisu zarobiłem 29$ (15.07-21.07) z czego 19$ wpadło wczoraj z jednej niszy, więc mogę śmiało powiedzieć ,że jest to fart.
Ogólnie zarabiam dziennie około 2$
BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM SPAMEROM I TYM KTÓRZY IM POKAZALI JAK TO ROBIĆ


Szukam jakiegoś mentora z którym mógłbym pomnożyć swój zarobek !!!!!

Plany na najbliższy tydzień :
- zarobić jak najwięcej
- poszukać czegoś w co mógłbym zainwestować pieniądze


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Orelek - 22-07-2017 12:57

Przez jakie kraje chcesz przejechać??


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 25-07-2017 09:59

@Orelek
nie chodzi mi o to aby wyruszyć na roczna podróż tylko zwiedzać kraj po kraju z powrotami do domu Smile


Przez ostatnie 3dni (22-24.07) udało mi się zebrać 12$, dzisiaj nie znalazłem żadnej interesującej niszy którą mógłbym promować Sad
może po powrocie z pracy coś się uda wypatrzeć
w końcu coś się ruszyło w stronę inwestycji moich $$ --> więcej szczegółów niebawem

Albo jestem tak mocno zdeterminowany albo za dużo kawy wypiłem Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - wrzochal11 - 25-07-2017 22:31

Jeszcze 2-3 miesiące temu na kryptowalutach można było stosunkowo łatwo zarobić. Obecnie mają miejsce duże zmiany na btc, w najbliższym czasie będzie spore "zamieszanie" w tej branży Smile

Może marketing afiliacyjny?