Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na podróż dookoła świata :) (/Temat-Zarabiam-na-podroz-dookola-swiata-143137)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 24-01-2017 08:11

Dobra co do lapka to troche poszukałem i pewnie wybiorę jeden z tych dwóch HP Omen : https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-hp-omen-15-ax052nw albo ASUS : http://www.komputronik.pl/product/333542/asus-gl552vw-dm777-16gb.html

Moja wyprawa na Majorkę stanęła pod znakiem zapytania Sad nie ma biletów lotniczych Sad tzn jest lot ale z przesiadką 24h Sad

Plan na dziś : znaleźć nisze i może w końcu założyć konto na ePayments

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 1.71$

Zarobek ogólny :
- EPN : 44.23$(147.59$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$

(23-01-2017 08:52)StoneMan napisał(a):  Msi / alienware ? Te marki mają kosmicznie zawyżone ceny i po gwarancji zaczną sie rozpadać Big Grin
A co do hyipów to daj znać na PW , zawsze mam jakieś świeżynki bo od niedawna monitoruje i z tego też fajne zyski ,

Powodzenia z celami !

chętnie bym napisał ale masz pełną skrzynkę Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Fox90 - 24-01-2017 10:01

Przy obecnych zarobkach cele masz z kosmosu Smile Niektórym może tak wysokie zawieszanie poprzeczki pomaga, jednak z doświadczenia wiem, że większość ludzi to blokuje, bo cel wydaje się bardzo odległy i staje się w rezultacie nieosiągalny.

Proponuje rozbicie Ci swojego celu na jak najmniejsze etapy. Zarobić $1000 w 2 miesiące? Mega trudne. Zarobić $16,5 dziennie? Da się pokombinować, to jednak nie jest takie trudne Smile

Jeżeli chodzi o hyipy to zalecałbym po pierwsze wchodzenie dopiero jak sobie coś odłożysz i ewentualna strata nie zakłóci realizacji Twoich celów czy marzeń. Lepiej odkładać 3 miesiące i dopiero wejść niż jakimiś drobnymi wchodzić na już, ale to tylko moje zdanie, którego zapewne zwłaszcza polecający nie podzielają Smile

Dziennik dodany do subskrybcji, zobaczymy czy coś z tego będzie czy skończy się jak ponad 90% z nich, bo najważniejsze to wytrwałość i determinacja, a tego zwłaszcza w obecnych czasach wielu osobom brakuje. Powodzenia!


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 25-01-2017 10:01

@Fox90
Cele może i z kosmosu ale ja nie staram się zarobić na np podróż do Norwegii w internecie bo ja i tak już wiem ,że tam pojadę. Staram się dorobić do tego wyjazdu trochę $$. Jak mi się uda zarobić na 100$ to też będę się cieszył Smile
A co do inwestycji to moim zdaniem lepiej jest wejść wcześniej z mniejszym kapitałem i zapoznać się z programem niż później z grubszym hajsem nic nie wiedząc. Pozdrawiam Smile

Plan na dziś : w sumie został już zrealizowany, zaraz wychodzę do pracy i nie mam już czasu na więcej Sad

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 0.64$ pokerface

Zarobek ogólny :
- EPN : 44.91$(147.14$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - espo - 25-01-2017 10:52

Wpadłem zobaczyć dziennik i bardzo kibicuję, ze względu na cele Smile
Też chcę podróżować, narazie zacząłem bo sporo zbierałem, bo poza tam jakimiś Niemcami, Słowacją itd. to byłem w USA, ale zrobiłem sobie trip na ponad miesiąc, zwiedzając wschód i zachód właśnie z zarobków w Internecie i chcę dalej podróżować Smile

Mam nadzieję, że będziesz mógł spełniać swoje cele - wpadne czasem zajrzeć jak Ci idzie. Trzymam kciuki! Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Fox90 - 25-01-2017 14:14

(25-01-2017 10:01)patryk574 napisał(a):  @Fox90

A co do inwestycji to moim zdaniem lepiej jest wejść wcześniej z mniejszym kapitałem i zapoznać się z programem niż później z grubszym hajsem nic nie wiedząc. Pozdrawiam Smile
Z jakimś banałem mi tu wyjeżdżasz, jak ktoś nie wie w co się ładuje to faktycznie bez różnicy za ile wchodzi, ale ja piszę ogólnie o sensie wchodzenia w takie programy, ale ok. Nie zbierasz na te cele tylko z zarobków z internetu to nie wiem jaki ten dziennik ma sens i cele w nim postawione, może jakieś forum podróżnicze by się lepiej nadawało, powodzenia Smile


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 26-01-2017 08:44

@Fox90
Nie wiem o co ty walczysz. To są moje cele. Jak mi się uda zrealizować je za kasę z neta to będzie zajebiście. Nie rozumiem po co krytyka ? Czyżby "haters gonna hate" ?

Plan na dzisiaj : poszukać nisz, lekki spam i reklama FP ( na 2 - 3 grupach nie związanych z tematyką , zobaczymy jak wyjdzie )

ePN chyba ma lekki problem z aktualizacją statystyk. Około 6 rano wpadły mi dwa leady a pokazuje ,że mam 0 chociaż kasa została dodana.

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 2.60$ pokerface

Zarobek ogólny :
- EPN : 44.91$(149.74$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 27-01-2017 09:14

Wczorajszy dzień pokazał ,że jednak nie ma nic lepszego od cebuli Big Grin Zdołałem znaleźć jakieś 3 nisze zanim ona się pojawiła Big Grin Po jej udostępnieniu leady wpadały jak szalone tylko szkoda ,że tak mało kosztowała Sad za jednego leada dostawałem tylko 0,02$ i ciekawe czy chińczyk powysyła. Wczoraj też padł rekord leadów jednego dnia czyli : 146 Smile Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj wpadnie trochę zamówień z tych linków Smile

Plan na dzisiaj : to samo co wczoraj bo przez tą cebule nic nie zrobiłem Smile

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 7.92$ Huh

Zarobek ogólny :
- EPN : 44.95$(157.63$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 28-01-2017 08:54

Jak to zawsze bywa po dobrym dniu zawsze następuje spadek zarobków Sad przynajmniej u mnie Sad

Ostatnio napisałem ,że spróbuję promować FP na stronach / grupach nie związanych z tematyką aliexpress i powiem wam ,że jestem mile zaskoczony Big Grin odnotowałem wzrost kliknięć w linki ( nawet te starsze które dodałem jakiś miesiąc temu ) Smile dzisiaj albo jutro spróbuję jeszcze na portalach takich jak wykop itp.


Wczorajszy zarobek:
- EPN : 1.98$

Zarobek ogólny :
- EPN : 44.99$(159.56$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 29-01-2017 10:50

Postanowiłem rozszerzyć działalność i nie skupiać się tylko na ePN. W internecie są też i inne programy partnerskie z których nikt prawie nie korzysta. Tylko trzeba wymyślić co się będzie sprzedawało Smile Taki jest mój plan na dzisiaj Big Grin

Do wypłaty 50$ z ePN coraz bliżej. I teraz pytanie: w co zainwestować ? skyllex ? TheAdsTeam ? tylko ,że nie mam czasu na klikanie tych 10 - 20 linków

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 4.76$

Zarobek ogólny :
- EPN : 45.51$(163.80$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - kbermes - 30-01-2017 18:29

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin