Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam (/Temat-Pytanie-odnosnie-odblokowywania-platnych-reklam-143126)



Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - Pajmon - 19-01-2017 20:31

Witam Serdecznie

Są w necie sposoby na płatne oferty premium sms i weryfikacje człowieka. Mam na tej stronie taki program : https://www.surveyremoveronline.com/survey-remover-download/ : Survey Remover v4.1 i jest jeszcze XJZ Survey Remover v3.5 ale ten 2 nie ma hiumanin veryfication to lipa. Interesuje mnie ten 1 może go kupie. A wy macie jakieś strony lub sposoby na te weryfikacje smsm bez wypełniania bo ten 1 program co dałem na 100% działa ale kosztuje 9.99$ i raczej go za niedługo kupie ma nawet humain veryfication a wy macie coś darmowego i pewnego na to łącznie z humain lub coś w stylu usuwasz w skrypcie strony i działa ?

Pozdrawiam Serdecznie


RE: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - Pajmon - 19-01-2017 22:48

I co mielibyście coś w tym temacie ?


RE: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - trybulski - 20-01-2017 14:01

Hmmm. Do czego to służy?Do omijania ankiet? Jak dla mnie bez sensu.


RE: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - Pajmon - 20-01-2017 18:43

Tak omija i je wykonuje jak dla mnie z sensem bo można samemu nawet zarabiać sobie na PPA lub wiele rzeczy pościągać ma ktoś coś ale to co wymieniłem ale za free ?


RE: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - makecash - 21-01-2017 00:33

Nie wydaje mi sie zeby to dzialalo...

Myslisz, ze ten program dziala tak, ze odblokowywuje Ci cos co jest zablokowane lockerem PPA i jeszcze nabija ci saldo w serwisie PPA?
Nie chce mi sie wierzyc, ze tak to dziala jak dla mnie to jakis to fejk...

To tak samo jakby byl program, ktory w serwisach premium sms wysyla smsa i jeszcze nabija kase...

Totalny bez sensfacepalm


RE: Pytanie odnośnie odblokowywania płatnych reklam - Pajmon - 21-01-2017 09:04

To nie wysyła sms tylko robi błąd w skrypcie coś ustawia i zalicza ofertę, kiedyś miałem 1 co pobrałem z tbn forum i działał ale się wypalił niestety i już nie mam bo po co mi nie działający...