Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testowy VPS + Otohits - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Testowy VPS + Otohits (/Temat-Testowy-VPS-Otohits-143123)



Testowy VPS + Otohits - maniek19 - 19-01-2017 19:13

Witam, czy zna ktoś jakiś VPS, który można testować przez jakiś czas i powiedziałby mi jak podpina się OtoHits pod VPS, bo jest w tym serwisie taka możliwość? Big Grin


RE: Testowy VPS + Otohits - maniek19 - 20-01-2017 18:40

Ktoś coś? Big Grin


RE: Testowy VPS + Otohits - maniek19 - 21-01-2017 22:33

ref


RE: Testowy VPS + Otohits - krzy9 - 22-01-2017 16:46

Fajny VPS jest na aruba cloud. Nie jest to testowy ale za 4zł, myślę że nie dużo. Swojego czasu miałem tam 3 autosurfy. Działał dobrze.


RE: Testowy VPS + Otohits - twardy - 22-01-2017 17:02

https://aws.amazon.com/

Jak sie nie boisz podpiac karty to amazon daje molizowosc odpalenia 1 vpsa z windowsem i 1 z linuxa... za darmo na 1 rok.


RE: Testowy VPS + Otohits - fabian51 - 22-01-2017 17:04

tylko na amazonie jest limit 30gb


RE: Testowy VPS + Otohits - poster - 26-01-2017 16:33

W Hekko masz najtańsze konto nawet za mniej niż dyszka miesięcznie, ale to już wyłącznie pod o wymaga lepszych zabawe/naukę/testowanie. Wiadomo, że postawienie czegoś sensownego wymaga lepszych parametrów serwera.


RE: Testowy VPS + Otohits - whereswally - 23-02-2017 01:08

Na amazonie nie bierz. Brałem kiedyś 90szt w tej promocji. Cwaniaczki bardzo dużo piszą drobnym druczkiem i liczą sobie za każdy mb tranfseru powyżej iluś tam miesiecznie. Za ruch poza miejsce serwera(u mnie było to Usa) stawka fajnie rosła. Miałem ludzi z chin i Rosji to była masakra. Jedynym ratunkiem było to że pozakładałem na fejkowe dane i virtualną visę. Naliczyli mi coś koło 70pln od serwerka za około 40dni a chodził właśnie otohits i hitleap. Wpisowe 90$ poszło się walić ale jeszcze pół roku kombinowali jak mi ściągnąć z innej karty kasę (musiałem zablokować bo szło jako zbliżeniówką co 24H jakieś grosze na niby "Amazon - prasa i literatura" )


Aruba za to niby wszystko śmiga a po 3-4 dniach ban że im za bardzo obciążasz inne instancje bo używasz oprogramowania co jest "be" i jakieś hocki klocki z CPU im ponoc to robi.

Długo z nimi pisałem i kontakt i ogarnięcie bardzo mają kiepskie. Odradzam chyba że chcesz się pobawić linuksem .Za 4zł u nich windowsa nie dostaniesz.
Miałem konta na polskiej i włoskiej Aruba.Ludzie piszą że niemieckie lubią mieć pady raz na tydzień.


Jak cie stać to za niecałe 4$ dostaniesz z windowsem od rosjan i na razie takiego używam do rzeczy które na srubuntu iść nie chcą.

Nowy programik otohits ma jakąś blokadę i na mniej niż 1hb ramu się nie odpali teraz także na to polecam też uważać.

Wejdź na lowendstock tam się trafia czasem coś konkretnego