Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) (/Temat-CryptoMaxx-dawna-CryptoMafia-143116)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CryptoMafia - kleopatra69 - 21-02-2017 04:09

Panowie opłaca mi się jeszcze wchodzić ? ;-)


RE: CryptoMafia - Tom43 - 21-02-2017 11:00

wyświetla liczbę użytkowników 1571, a w innych tego typu programach przekracza kilkadziesiąt tysięcy więc jak najbardziej jest potencjał do rozwijania


RE: CryptoMafia - norbercik123 - 22-02-2017 08:27

Wszedlem wczoraj za 0.002btc dzis przed 2ga mialem trzy osoby bez polecaniania przed 4 przelew na bitbaya ktory leci z automatu nie trzeba nic zlecac. Jakby ktos chcial dolaczyc z refa pw Wink


RE: CryptoMafia - phelela - 22-02-2017 14:30

Ja wszedłem przedwczoraj ale jeszcze nikogo do mnie nie podpieło thug life Big Grin


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - Takeo - 23-02-2017 10:05

Program zmienił nazwę na CryptoMaxx ze względu na bardziej "przyjazny" oddźwięk niż CryptoMafia Smile
Poza szatą graficzną i domeną nic się nie zmieniło.
Struktury, pozycje, kwoty poziomów i ilość miejsc w drzewkach bez zmian


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - Takeo - 19-03-2017 18:27

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Aktualizacja: 19.03.2017

W Cryptomax pozycje trwają teraz 180 dni zamiast 30 dni, podobnie jak w innych tego typu programach z dotacjami

Można się zreaktywować. Do naszych dni ważności pozycji zostały dodane 180 dni, więc osoby nieaktywne nie przepada im pozycja i mogą "wrócić do gry"

Zostaną dodane landing page na których będą mogły się zapisywać osoby i automatycznie będą do nich wysyłane emaile od firmy w celu zainteresowania ich projektem.

Wprowadzenie 180 dni pomoże budować strukturę, gdyż 30 dni zniechęcało niektóre osoby

Warto reaktywować swoje matryce bo wiele osób powinno teraz dołączać spowrotem/ na nowo


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - norbercik123 - 20-03-2017 15:37

Plus te wykupione zostaly wydluzone Big Grin


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - Takeo - 21-03-2017 22:15

Zlikwidowano 7 poziom
Jest 6 poziomów teraz


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - norbercik123 - 23-03-2017 14:44

Jak wpłacacie i potem potwierdzacie to czekajcie az wam zatwierdzi nie zamykajcie zakladki koledze wczoraj nie zaliczylo wlasnie przez to wplaty. Pozatym podpielo mi tylko 2 osoby poki co a na bitbaya dostalem z 10x 0.002 czyli 8 osob tak zrobilo XD Jakby ktos potrzebowal pomocy i refa pw Big Grin program stopniowo sie rozwija mozna troche zarobic ;d


RE: CryptoMaxx (dawna CryptoMafia) - jakubmulkowski - 23-03-2017 16:27

Loguje się, płacę jakąś określoną dotacje i rozumiem że nic nie robie i czekam az podepnie pode mnie kogoś i z automatu -bez zlecenia wypłaty- dostaję $ na portfel?