Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hurtowe ilości po taniości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Hurtowe ilości po taniości (/Temat-Hurtowe-ilosci-po-taniosci-143100)



Hurtowe ilości po taniości - American Jewelry - 19-01-2017 11:10

Witam wiecie ,a może znacie jakieś strony gdzie można kupować hurtowe przedmioty jak Doladowania,PaySafeCard czy też vouchery w hurtowych ilościach ale za niższą cene ? kiedyś widzialem to na allegro ale teraz juz nie ma.


RE: Hurtowe ilości po taniości - PremAccHack - 19-01-2017 11:23

Jak znajdziesz to cena naprawdę nie konkurencyjna z allegro. Zobacz sobie kto sprzedaje te kody zagraniczne firmy które nie płacą VAT robią to nie legalnie, sprzedają o wiele taniej niż normalnie. Są nawet wiadomości w Google poszukaj jak zamykają kilka osób za taką działalność. Jak siedzą za granicą to ich nie znajdą Smile


RE: Hurtowe ilości po taniości - American Jewelry - 20-01-2017 16:29

A nie ma w 100% legalnych dystrybutorów ?


RE: Hurtowe ilości po taniości - kbermes - 20-01-2017 17:59

Ja mam zamienniki perfum w hurtowych ilościach. Identyczne zapachy (sam używam oczywiście) i bardzo długo trzyma się zapach. Nie są to podróbki tylko zamienniki. Jak chcesz to moge podesłać na PW listę.


RE: Hurtowe ilości po taniości - American Jewelry - 20-01-2017 18:08

Chodzilo o wirtualne przedmioty


RE: Hurtowe ilości po taniości - kbermes - 20-01-2017 21:21

Rozumiem, chociaż jeśli chodzi o odsprzedaż to moje perfumy schodzą z nałożoną 100% marżą, także zysk również jest zadowalający Wink Jeżeli kiedyś chciałbyś się w to pobawić to uderzaj na PW Tongue