Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam prawdziwego mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam prawdziwego mentora (/Temat-Szukam-prawdziwego-mentora-143097)

Strony: 1 2


Szukam prawdziwego mentora - Raydetth - 19-01-2017 10:01

Hejo, szukam osoby, ktora pokieruje mnie na inwestycje - mam zrodlo stalego zarobku w internecie i chcialbym gdzies te pieniazki rozmnozyc ^^ Zarobki wachaja sie po kilka tysiecy PLN. Szukam tylko i wylacznie doswiadczonego nauczyciela, ktory siedzi dobrze w temacie i trzepie jeszcze lepsza kase. PM.


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Szukam prawdziwego mentora - Lukasz5555 - 19-01-2017 10:20

Ja zajmuje się zarabianiem w internecie już 2 lata, także jeśli chciałbyś porozmawiać to zapraszam na priv


Szukam prawdziwego mentora - Raydetth - 19-01-2017 12:48

Interesuja mnie tylko osoby, ktore zajmuja sie INWESTOWANIEM i posiadaja duze doswiadczenie i sukcesywnie mnoza kapital. Jesli jestes taka osoba to napisz mi PM z jakims dowodem, ze jestes w tym dobry. Od siebie oferuje na pewno rejestracje z reflinka, swoj czas i kto wie moze nawet exxtra $$$ jesli nasza wspolpraca okaze sie owocna. Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Szukam prawdziwego mentora - Dzipsiok87 - 19-01-2017 14:12

Napisałem PW. Mogę doradzić nawet bez reflinka, a tym bardziej bez extra $ bo to już chyba nie na miejscu oddawać jeszcze swoje pieniądze komuś za pomoc. Prowizja to już dużo i powinna każdemu wystarczyć.


RE: Szukam prawdziwego mentora - Zawik - 19-01-2017 18:20

Jeśli chcesz TYLKO inwestować, to ja poleciłbym Ci Damiana Żukiewicza.
Bardzo spoko gościu, ma swój kanał na YouTube, jest obecnie najlepszym earnerem w FutureAdPro
Masz tu jego kanał: https://www.youtube.com/channel/UCjEQ-tU0Cj_WtjGPiTt0jIw


RE: Szukam prawdziwego mentora - thomasward - 20-01-2017 16:52

Hej, jeśli interesuje Cię Giełda Papierów Wartościowych to uderzaj PW.


RE: Szukam prawdziwego mentora - rafi213 - 20-01-2017 18:37

(19-01-2017 18:20)Zawik napisał(a):  Jeśli chcesz TYLKO inwestować, to ja poleciłbym Ci Damiana Żukiewicza.
Bardzo spoko gościu, ma swój kanał na YouTube, jest obecnie najlepszym earnerem w FutureAdPro
Masz tu jego kanał: https://www.youtube.com/channel/UCjEQ-tU0Cj_WtjGPiTt0jIw

To ta osoba co już dascoinami w biedronce płaciła, a jeszcze nikt ich na oczy nie widział Big Grin
Spoko to może jest jako osoba ale na pewno nie jako promotor facepalm


RE: Szukam prawdziwego mentora - BTC-analityk - 07-05-2017 11:02

jaki styl inwestycji cie interesuje ? moge doradzic w dziedzinie krypto-swiata w ktorym jestem pare lat ze sporym zyskiem. zainteresowany pisz pw . kontakt w sprawie inwestycji preferuje w postaci telefonicznej konsultacji


RE: Szukam prawdziwego mentora - Captain - 07-05-2017 11:57

(19-01-2017 18:20)Zawik napisał(a):  Jeśli chcesz TYLKO inwestować, to ja poleciłbym Ci Damiana Żukiewicza.
Bardzo spoko gościu, ma swój kanał na YouTube, jest obecnie najlepszym earnerem w FutureAdPro
Masz tu jego kanał: https://www.youtube.com/channel/UCjEQ-tU0Cj_WtjGPiTt0jIw

Jego? To chyba najgorsza menda w polskim świecie hyipów. Na swoich filmikach otwarcie namawia ludzi aby brali kredyty na inwestycje w revshare...


RE: Szukam prawdziwego mentora - Zawik - 07-05-2017 13:57

(07-05-2017 11:57)Captain napisał(a):  Jego? To chyba najgorsza menda w polskim świecie hyipów. Na swoich filmikach otwarcie namawia ludzi aby brali kredyty na inwestycje w revshare...

Jak chcą to niech inwestują. Może się zwróci, może nie.
IMO gościu na swoich filmikach zachowuję się jakby coś ćpał. Może to i dobrze? Jerk2
Nie oglądam u niego filmików o FutureNet czy DasCoin, ale niektóre filmiki ma fajne.