Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Putin Coin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Putin Coin (/Temat-Putin-Coin-143095)

Strony: 1 2


RE: Putin Coin - ktostujest - 17-02-2017 13:16

jakieś prognozy co do ceny tej waluty ?

Warto zainwestować coś na dłuższy termin ?


RE: Putin Coin - Rollem - 09-03-2017 20:28

@ktostujest W najblizszych 2-3 tygodniach powinien byc stopniowy wzrost - jeżeli jeszcze nie kupiłeś to nie inwestowałbym większych kwot niż 150-200zł, bo to trochę ryzykowne - nawet tak niziutkie kwoty mają wpływ na samą wartość waluty. Jeżeli masz zakupione - wstrzymałbym się jeszcze trochę, bo mamy kilkunastoprocentowy wzrost wartości, który trochę jeszcze powinien się stabilnie utrzymać


RE: Putin Coin - sanderso - 09-03-2017 20:38

naprawde? ktoś chce kupić PUTIN COIN? nie wiadomo jak to kopać ceny rozną po 500% na 12h - bardzo normalne. :/


RE: Putin Coin - Rollem - 09-03-2017 21:03

@sanderso
O to właśnie chodzi. Poza tym obrót takimi walutami nie ma sensu dla kogoś, kto już zarabia kilkadziesiąt-kilkaset dolców dziennie, ale do niskich kwot (10-100usd) takie waluty świetnie działają, bo jesteśmy cholernie mobilni w obrocie i przede wszystkim nie płacimy tyle za transakcję co przy btc


RE: Putin Coin - adrian018 - 16-03-2017 23:56

a ja tam mam jeszcze 5k Putinków i trzeba na dobre czasy, może za kilka miesięcy, może za rok (kto wie) urośnie i będzie sens to sprzedać, wpakować 100-200zł to nie problem, a za kilka lat zyski mogą być liczone w dziesiątkach tysięcy (opcja optymistyczna, ale interesuję się ostatnio kryptowalutami i wolę zainwestować w 5 różnych po 100zł, niż władować w jedną walutę całą kasę - jest bardzo duża szansa, że przynajmniej 1 z tych 5 walut wyjdzie z zyskiem kilkuset %%% więc odrobię, a dodatkowo mogę nawet sporo zyskać, bo teraz z tymi walutami i ich cenami to istna masakra jest, ludzie płacą że to scam coiny, a ceny lecą w góre.. Wink


RE: Putin Coin - Makabrycy - 17-03-2017 09:56

na jakiej giełðzie trzymasz te alt coiny ?


RE: Putin Coin - krauze5 - 17-03-2017 12:31

osobiscie polecam giełde poloniex.com


RE: Putin Coin - adrian018 - 17-03-2017 12:51

(17-03-2017 09:56)Makabrycy napisał(a):  na jakiej giełðzie trzymasz te alt coiny ?

zależy bo nie na każdej giełdzie są te same coiny.
Ja używam:
yobit.net
bittrex.com
iqui.io

I wygląda to tak, że praktycznie na każdej giełdzie mam inne coiny, bo na dwóch innych ich nie ma Smile