Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Putin Coin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Putin Coin (/Temat-Putin-Coin-143095)

Strony: 1 2


Putin Coin - Capitan1234 - 19-01-2017 08:43

Uwaga gorący temat dziwna cryptowaluta nikomu nie znana nagle "wywala w kosmos" cena rośnie jak szalona.


Jak kupic PUTINcoin ?

Szybki poradnik
(Jutro dam info jak kopać)


1. Rejestracja
https://yobit.io

2. Zakładka WALLETS ???
- na liście szukamy BTC i klikamy +
Wpłacam dowolną liczbę BTC na podany numer
(Czekamy nawet do 40min)

3. Wchodzimy w TRADE
- w okienku MARKET znajdujemy PUTIN i klikamy

4. Na samym środku okienko BUY
Tam wpisujemy kwotę BTC za jaką chcemy kupić lub klikamy na niebiesko podana kwotę BTC by kupić za MAX

Czasami zdarzy się, że kupimy za połowę BTC, a za resztę nie możemy (zmiana ceny)
Wtedy wchodzimy w zakładkę ORDERS i tam usuwamy zamówienie

Ponownie zakupujemy PUTIN coin i sprawdzamy czy nie oczekuje w ORDERS, jeżeli tam nie ma to znaczy, że udało nam się wszystko kupić.

Cena: poniżej 0.01$
Potencjał: 0.20$-0.50$
Cena Dlugoterminowa: nawet 1$

Niedługo będzie można nim płacić w kilku sklepach internetowych.

Warto polecać innym osobom, czym większe zainteresowanie tym większa cena = większy zysk.


RE: Putin Coin - kciuk - 19-01-2017 13:09

Wczoraj kupiłem za 0.05 dzisiaj mam juz 0.25 Big Grin
500% zysku w ciągu niecałych 12 godzin Big Grin


RE: Putin Coin - sos66 - 19-01-2017 13:19

Nie można się tam rejestrować. Rejestracja zamknięta ;/


RE: Putin Coin - Dzipsiok87 - 19-01-2017 23:02

Już spada z ceny ostro


RE: Putin Coin - Azzazelx - 19-01-2017 23:20

Podobno ma znowu skoczyć. Warto jednak przyjrzeć się walucie SHREK, dziś dało się nieźle na niej zarobić, a podobno wzrośnie jeszcze.


RE: Putin Coin - banipunz - 20-01-2017 16:40

To kiedy doczekamy sie informacji dot. kopania? Lol


RE: Putin Coin - thomasward - 20-01-2017 16:46

Brzmi jak klasyczna bańka mająca na celu wyleszczenie ulicy...


RE: Putin Coin - Podgor - 20-01-2017 17:41

(20-01-2017 16:46)thomasward napisał(a):  Brzmi jak klasyczna bańka mająca na celu wyleszczenie ulicy...

Spnosored by Yobit exchange.
Nie kupujcie.


RE: Putin Coin - bartekgalinski - 25-01-2017 23:25

Duzo osób zarobiło na tym, mi się udało 300%, w porę sprzedałem, gdy bańka prysła, a teraz już putin spadł do 400sato i raczej nie urośnie. Chociaż widziałem, jak ludzie na faceoboku chwalili się zarobieniem 20tys w 2 dni i czekali na więcej i niestety bańka prysła;]


RE: Putin Coin - adrian018 - 26-01-2017 02:49

Jest sporo fake'owych coinów i z tego co widzę to codziennie przynajmniej jeden kolejny wychodzi, który się nie przebija.. Smile Jak dla mnie to kwestia czasu jak Putin Coin i Trump Coin, znów pójdą do góry, ja tam ich za kilka stówek po 600sato/1 zakupiłem i obstawiam to bardziej na long term i przypuszczam, że kwestia kilku miesięcy i będzie to można sprzedać z dobrym zyskiem, a czy coś z tego będzie to już czas pokaże, ryzyk fizyk, przynajmniej te 2 coiny mają portfele itp, a nie są jakieś z dupy jak ten cały SHREK czy SLFI Big Grin