Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limit dodania grup Facebook z matki do fejka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Limit dodania grup Facebook z matki do fejka (/Temat-Limit-dodania-grup-Facebook-z-matki-do-fejka-143092)



Limit dodania grup Facebook z matki do fejka - aero2 - 19-01-2017 00:08

Witam.

Czy orientuje się ktoś może, jakie są obecnie limity dodawania grup Facebook z matki do fejka, mówię o świeżutkich kontach?

Czy dodajecie grupy Facebook ręcznie, botem, jeśli tak to jakim nazwa, ile sztuk na jedno konto, ile max dziennie można dodać?

Chciałbym stworzyć sobie takie konto matkę, ale nie wiem czy jest sens teraz, jak te różne ograniczenia i bany Facebook daje.


RE: Limit dodania grup Facebook z matki do fejka - Koja - 19-01-2017 00:18

Nie wiem czy jest sens zakładania matki, bo teraz konta szybko padają. Jak ostatnio spamiłem to robiłem świeże konto, dołączałem do kilku dużych grup (4/5 grup) i przez 10min cały czas spamowałem. Konto utrzymuje się z 6 godzin, czasami dzień. Po zbanowaniu robisz nowe konto i od nowa to samo. Po spamie nie wyłączaj zakładki z kontem, nie wiem czy to faktycznie działa, ale takie konta wytrzymywały dłużej, niż te z których od razu się wylogowałem.


RE: Limit dodania grup Facebook z matki do fejka - aero2 - 19-01-2017 12:02

Dziękuję za odpowiedź, jak ktoś wie więcej na temat dodawania grup Facebook, to niech się tutaj wypowie.Smile


RE: Limit dodania grup Facebook z matki do fejka - oglaszam - 04-02-2017 18:28

Z matki na fejka możesz dodać max 50 grup.