Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - zarabianie różnymi sposobami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Instagram - zarabianie różnymi sposobami! (/Temat-Instagram-zarabianie-roznymi-sposobami-143089)

Strony: 1 2 3


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 20-01-2017 11:20

Ktoś, coś http://zarabiam.com/Temat-Follow-for-unlock-143141 ?


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 20-01-2017 21:23

[Obrazek: Instagram_App_Large_May2016_200.png]
Na instagramie trochę się pobawiłem dziś i przypomniało mi się o dwóch starych kontach Big Grin.
A więc przedstawię wam to w taki sposób :

Instagram 1 (tematyka : Makijaż)
[Obrazek: ce83712941d61.png]
Cieszy mnie wzrost aktywności, jest około 100 lajków pod każdym zdjęciem, nawet dzisiaj dodanym! Ogólnie rzecz biorąc fajnie że interesują się tym kobiety, w sumie do nich to jest Big Grin

Instagram 2 (tematyka : Panienki xD)
[Obrazek: fcb74af6a0346.png]
Aktywność sporo do góry! Martwi mnie to że kurde jak chodzi o takie zdjęcia to polacy zawsze pierwsi xD

szę
Instagram 3 (tematyka : Panienki z gier)

Dziś zupełnie nic nie robione... Musię za niego zabrać.

szę
Instagram 4 (tematyka : NISZA GAME)

2x konta zrobione i 2x konta ban, zrobiłem 3konto i tym razem dam link do yt w którym to opisie będzie link bezpośrednio na stronie. Zobaczymy ^^
.



RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 21-01-2017 15:51

Kuźwa na telefonie jakimś cudem ustwilem coś źle w mailu i haśle -.-.
Straciłem konto więc jedno idzie w nie pamięć... Już kolejne założone.
Z konta typowo pod leady wpadł mi już lead ale bez powodu dostałem bana na 20 godzin na wstawianie komentarzy...

Wieczorem wszystko przedstawię graficznie. Pozdrawiam


Ps. Jak ustawić link do bio żeby jaknajdłużej konto się utrzymało? Na chwilę obecną mam YT a w filmiku link do oferty. Macie lepsze pomysły?


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 22-01-2017 13:39

[Obrazek: Instagram_App_Large_May2016_200.png]
Hohoho! A więc jeden instagram niestety stracony ponieważ nie mam hasła (moja głupota i wstawiłem byle jaki email do którego nie mam już dostępu). Na szczęście wczoraj założyłem kolejne dwa instagramy i jeden już na siebie zarabia przy małej popularnosci 30obserwujących!

Przedstawię wam statystyki na szybko bez grafik.
Grafiki wstawię moze wieczorem

Instagram 1 (tematyka : Makijaż)
[Obrazek: fe546705467e9.png]
Makijaż cieszy się bardzo sporą aktywnością jak na obserwujących Big Grin

Instagram 2 (tematyka : Panienki z gier xD)
[Obrazek: 677c59bf24c2f.png]
Kolejna trafiona nisza! Szybko dochodza lajki i obserwujący


Instagram 3 (tematyka : Nisza zarabiająca)

[Obrazek: 02dea14f6c2bc.png]
ZARABIAAAA!.



RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Crausher - 22-01-2017 16:44

OGAds <3 Będę obserwował jak ci idzie Big Grin Powodzenia


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - war43 - 22-01-2017 17:54

@[Krashai]
(21-01-2017 15:51)Krashai napisał(a):  Ps. Jak ustawić link do bio żeby jaknajdłużej konto się utrzymało? Na chwilę obecną mam YT a w filmiku link do oferty. Macie lepsze pomysły?

Pierwsza strona, ostatni post - testowałeś? Smile


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 22-01-2017 19:04

Jakoś mi umknął ten EDIT jak mam być szczery. Przetestuję to ponieważ dobrze się prezentuje!


RE: Fanpage oraz Instagram --> Przyniesie mi to dolarki :D? - Krashai - 25-01-2017 01:45

Kolejne zarobki są oraz aktywność sporo większa! Ale to później.
Pytanie mam, jak działają na instagramie prawa autorski, czasami zdarzy się że zdjęcia które są z printesta niestety do kogoś należą. Dostałem już dwa komentarze na dwóch instagramach typu że powinienem zapłacić osobie której jest zdjęcie oraz oznaczali te osoby. Przejmowac się tym i usuwać te zdjęcia czy pieprzyć to krótko mówiąc?


RE: Instagram - zarabianie różnymi sposobami! - war43 - 09-02-2017 15:01

@[Krashai]
Dawno się tu nie odzywałeś - działasz dalej na instagramie?

Testowałeś sposób dodawania linku, który Ci podałem? (Link do FanPage / Postu na fb zamiast bezpośrednio do LP)


RE: Instagram - zarabianie różnymi sposobami! - Krashai - 09-02-2017 17:20

(09-02-2017 15:01)war43 napisał(a):  @[Krashai]
Dawno się tu nie odzywałeś - działasz dalej na instagramie?

Testowałeś sposób dodawania linku, który Ci podałem? (Link do FanPage / Postu na fb zamiast bezpośrednio do LP)

@[war43] tak testowałem, do tej pory na instagramie zarobiłem około 2 dolarów, jakoś nie mogę sobe poradzić z nim, ale działam dalej! Na jednym mam ponad 600 na drugim prawie 1000 a na trzecim coś koło 300 Big Grin