Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Da się coś jeszcze zarobić na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Da się coś jeszcze zarobić na FB? (/Temat-Da-sie-cos-jeszcze-zarobic-na-FB-143084)

Strony: 1 2 3


Da się coś jeszcze zarobić na FB? - LikeAMoneys - 18-01-2017 21:41

Witam,

Mam pytanie, a mianowicie takie:
Czy da się coś jeszcze zarobić na FB(nie chodzi o FB),
bardziej chodzi o to, że jak np: bym se zakupił [PROGRAM] socialbyte
na miesiąc(te 30zł) to czy bym dał radę jakoś zarobić na nim?
Jak tak to na jak?(Nie chcę na subach od razu mówię!)
Raczej spamowanie skróconymi linkami typu shorte to się już nie
opłaca bo facebook blokuje od razu...

Z góry dziękuje za każdą pomoc Smile


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - Bidbar96 - 18-01-2017 22:03

Nie Smile Chyba ze programy partnerskie typu bankier/comperialead. Zawsze mozna zostawic jakis link z formularzem do lokaty albo e-kantoru (grupy typu polacy w angli itd itp) - swego czasu sam tak "spamowalem" raz na jakis czas i wpadało te 200-300zl/msc


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - LikeAMoneys - 18-01-2017 22:10

(18-01-2017 22:03)Bidbar96 napisał(a):  Nie Smile Chyba ze programy partnerskie typu bankier/comperialead. Zawsze mozna zostawic jakis link z formularzem do lokaty albo e-kantoru (grupy typu polacy w angli itd itp) - swego czasu sam tak "spamowalem" raz na jakis czas i wpadało te 200-300zl/msc

Czyli tylko programy partnerskie?
Czy może coś jeszcze?


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - jarekxD - 18-01-2017 22:28

Nie, nie można.

Od siebie polecam buxy/piramidki, a już w ogóle obstawianie meczy na stronach ze skinami do cs:go.(Tak, wystarczy znaleźć małą lukę w kodzie stronki i ogarnąć jak działa bot do losowania, moge Ci podesłać taki poradnik za premium sms). Jest tu też sporo inwestorów, popytaj i ogarnij temacior. A co do FB to jest kompletnie wypalone i nie można zarobić tam ani grosza, już nie wspomnę o tym, że Federal Biuro Of The Ivestigetion podjęło współprace z Facebookiem i zły link w złym miejscu skutkuję karami od 2msc do, w szczególnych wypadkach, dożywocia.

Powodzenia Wink


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - koneser00 - 18-01-2017 22:30

(18-01-2017 22:28)jarekxD napisał(a):  Nie, nie można.

Od siebie polecam buxy/piramidki, a już w ogóle obstawianie meczy na stronach ze skinami do cs:go.(Tak, wystarczy znaleźć małą lukę w kodzie stronki i ogarnąć jak działa bot do losowania, moge Ci podesłać taki poradnik za premium sms). Jest tu też sporo inwestorów, popytaj i ogarnij temacior. A co do FB to jest kompletnie wypalone i nie można zarobić tam ani grosza, już nie wspomnę o tym, że Federal Biuro Of The Ivestigetion podjęło współprace z Facebookiem i zły link w złym miejscu skutkuję karami od 2msc do, w szczególnych wypadkach, dożywocia.

Powodzenia Wink

Większej głupoty dawno nie słyszałem no ale ok każdy ma swoje zdanie.


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - precell - 18-01-2017 23:32

(18-01-2017 22:30)koneser00 napisał(a):  
(18-01-2017 22:28)jarekxD napisał(a):  Nie, nie można.

Od siebie polecam buxy/piramidki, a już w ogóle obstawianie meczy na stronach ze skinami do cs:go.(Tak, wystarczy znaleźć małą lukę w kodzie stronki i ogarnąć jak działa bot do losowania, moge Ci podesłać taki poradnik za premium sms). Jest tu też sporo inwestorów, popytaj i ogarnij temacior. A co do FB to jest kompletnie wypalone i nie można zarobić tam ani grosza, już nie wspomnę o tym, że Federal Biuro Of The Ivestigetion podjęło współprace z Facebookiem i zły link w złym miejscu skutkuję karami od 2msc do, w szczególnych wypadkach, dożywocia.

Powodzenia Wink

Większej głupoty dawno nie słyszałem no ale ok każdy ma swoje zdanie.

Nie zrozumiałeś dowcipu kolego ;-)

Autor tematu jest kolejnym amatorem łatwej gotówki przelanej prosto na konto ;-)


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - LikeAMoneys - 19-01-2017 15:13

(18-01-2017 22:28)jarekxD napisał(a):  Nie, nie można.

Od siebie polecam buxy/piramidki, a już w ogóle obstawianie meczy na stronach ze skinami do cs:go.(Tak, wystarczy znaleźć małą lukę w kodzie stronki i ogarnąć jak działa bot do losowania, moge Ci podesłać taki poradnik za premium sms). Jest tu też sporo inwestorów, popytaj i ogarnij temacior. A co do FB to jest kompletnie wypalone i nie można zarobić tam ani grosza, już nie wspomnę o tym, że Federal Biuro Of The Ivestigetion podjęło współprace z Facebookiem i zły link w złym miejscu skutkuję karami od 2msc do, w szczególnych wypadkach, dożywocia.

Powodzenia Wink

Jo, niezły żarcik Smile
Federal Biuro Of The Ivestigetion ^^

(18-01-2017 23:32)precell napisał(a):  
(18-01-2017 22:30)koneser00 napisał(a):  
(18-01-2017 22:28)jarekxD napisał(a):  Nie, nie można.

Od siebie polecam buxy/piramidki, a już w ogóle obstawianie meczy na stronach ze skinami do cs:go.(Tak, wystarczy znaleźć małą lukę w kodzie stronki i ogarnąć jak działa bot do losowania, moge Ci podesłać taki poradnik za premium sms). Jest tu też sporo inwestorów, popytaj i ogarnij temacior. A co do FB to jest kompletnie wypalone i nie można zarobić tam ani grosza, już nie wspomnę o tym, że Federal Biuro Of The Ivestigetion podjęło współprace z Facebookiem i zły link w złym miejscu skutkuję karami od 2msc do, w szczególnych wypadkach, dożywocia.

Powodzenia Wink

Większej głupoty dawno nie słyszałem no ale ok każdy ma swoje zdanie.

Nie zrozumiałeś dowcipu kolego ;-)

Autor tematu jest kolejnym amatorem łatwej gotówki przelanej prosto na konto ;-)

Dziwne być amatorem łatwej gotówki przelanej prosto na konto xD
Tylko się spytałem czy się opłaca i da się jakoś na tym zarobić, żeby
tylko nakierować w jakim kierunku (skracanie linków itp) ale spoko,
że jestem amatorem łatwej gotówki.


Dzięki za nazwanie amatorem łatwej gotówki. Tongue


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - lordwordemord - 20-01-2017 14:05

moim zdaniem jeszcze się da, ale o wiele trudniej niż kiedyś Smile


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - Bidbar96 - 24-01-2017 01:53

Wszystko sie da, trzeba ruszyc glowa. Na moje zarobki te latki i innowacje wprowadzane przez fb nie wplynely. A zarabiam TYLKO na fbSmile


RE: Da się coś jeszcze zarobić na FB? - VoreCC - 24-01-2017 09:14

Trochę mnie śmieszą burzliwi bogowie marketingu co to od 3 lat spamują po grupach doładowaniami telefonu i na takiego świeżaka nawet nie spojrzą Big Grin

Co do tematu facebook to dalej najpopularniejsza strona social media w Polsce, zarobić się jak najbardziej da. Fanpage, kampania aplikacji czy dobrze wypromowane wydarzenie Wink