Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę (/Temat-szukam-osoby-ktora-bedzie-wrzucac-materaily-video-na-moja-strone-143054)

Strony: 1 2


[szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - piotrgk4 - 17-01-2017 23:10

Witam Smile

Posiadam własny serwis z filmikami.

Poszukuje ogarniętej osoby która mniej więcej robi w temacie filmików.

Jej zadaniem będzie szukanie viralkowych, mało kontrowesyjnych ale dobrze klikalnych filmików z zakresu 5 lat Smile

Filmik trzeba dobrze opisać by najlepiej się przyjął na fb (tytuł i opis)

Potrzeba mi stałej współpracy w postacie 8 materiałów dziennie (możliwość robienia do przodu bo i tak wrzucam 8 materiałów dziennie. Więc jak wrzucisz 240 materiałów które będą w 100% spełniać moje kryteria to robota odwalona za cały miesiąc)

Płacę dniówki na pp
Chciałbym żeby każdy opis i tytuł był pisany indywidualnie oraz żeby materiały były dostarczane codziennie. To są 2 podstawowe kryteria.
Nie ma mowy nawet o dniu przerwy. Jeżeli planujesz dzień-tydzień przerwy to po prostu oczekuje że będą materiały wrzucane do przodu.


Podkreślam interesuje mnie stała współpraca.
Jestem w stanie zaoferować 12.5zł dziennie za 8 dobrze dobrych i opisanych materiałów po 7 dniach stawka wzrośnie do 15zł dziennie.
(30min roboty dziennie max.... Samemu mi schodzi 15-20min a się nie przykładam)
Po więcej szczegółów proszę pisać na gg lub pw (preferuje gg bo szybciej)
Strona: Tematyka ogólna, viralkowe video, kontent 13-65+ skierowane tylko i wyłącznie do Polski , brak wulgaryzmów, rasizmu, prześladowań, dyskryminacji, obrażania.



RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - koneser00 - 17-01-2017 23:49

10 zł to troszkę mało jak dla mnie no ale może Ci się uda powodzenia


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - piotrgk4 - 18-01-2017 00:40

@[koneser00] 10zł za koło max 30min roboty dziennie (i to na początku bo jak się ogarnie jakiego typu treści powinno się wrzucać i jak opisywać to można spokojnie zejść do 15min). Oferuje stałą współpracę i możesz pracować do przodu jak ci się zachce... Poświęcisz dziś dajmy na to z 4h roboty i potem przez kolejne 8 dni możesz robić co chcesz nie zajmując czasu...


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - Slight - 18-01-2017 01:11

Same filmiki czy i artykuły?


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - piotrgk4 - 18-01-2017 01:14

@[Slight] Same filmiki Smile


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - trybulski - 18-01-2017 12:08

"10zł dziennie za 8 dobrze dobrych i opisanych materiałów" - za same teksty musiałbyś mniej więcej tyle zapłacić.

A gdzie wyszukiwanie filmików i ich wrzucanie?

Zgadzam się z konserem, że troszkę mało oferujesz.


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - piotrgk4 - 18-01-2017 13:27

@[trybulski] Może i macie racje Smile Zwiększam stawkę do 12.5zł dziennie a po tygodniu do 15zł dziennie Smile


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - trybulski - 18-01-2017 13:32

Czy dobrze rozumiem, @[piotrgk4] że jeśli jednego dnia zrobię pracę np. za 7 dni to zapłacisz tak jak za 7 dni?


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - piotrgk4 - 18-01-2017 14:05

@[trybulski] Dokładnie ale nie mają być to materiały które nie przejdą mojej weryfikacji... Prowadzę trochę stronę oraz fanpage i wiem co się przyjmie mniej więcej a co nie. Jeżeli materiały będą słabej jakości to po prostu je odrzucę i nie będą wliczane do puli 8 filmików dziennie. Tak jak mówiłem płacę dniówki za dane dni. Jeżeli wrzucisz materiał za cały tydzień to i tak codziennie otrzymasz kasę Smile


RE: [szukam] osoby która będzie wrzucać materaiły video na moją stronę - furmanfurman - 26-01-2017 21:50

Napisz priv Wink