Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję wtyczki... znajdziesz to zarobisz piątaka! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję wtyczki... znajdziesz to zarobisz piątaka! :D (/Temat-Poszukuje-wtyczki-znajdziesz-to-zarobisz-piataka-D-143049)



Poszukuję wtyczki... znajdziesz to zarobisz piątaka! :D - Gremquen - 17-01-2017 21:01

Witam.
Poszukuję wtyczki, którą zrobię tabelkę, albo chociaż zachowam funkcjonalność tego, co chcę osiągnąć.
Ma to wyglądać mniej więcej tak.
http://image.prntscr.com/image/13036e81cf3d41ec9f43a03ff31d53bf.png

Zrobiłem to w TablePress, ale osoba dodająca produkty, może mieć z tym problem, bo może być ich kilkadziesiąt i co jakiś czas będą się zmieniały/dochodziły nowe itp.
Nie potrzebna mi jest lista wyświetlanych przedmiotów, ani wyszukiwarka. Informacje nie muszą być wyświetlane w tabeli.
Ważne, aby było zdjęcie i pod spodem krótki opis.

Najlepiej jakby dało się dodawać każdy przedmiot z osobna poprzez formularz w Panelu Admina i potem ewentualnie każdy z osobna usuwać/edytować. Każdy w osobnej zakładce.


Spotkaliście się z czymś takim?
Dziękuję za rady.

Pozdrawiam,
Adrian


EDIT: Jako, że to forum dla earnerów i trzeba Was zmotywować, to jak ktoś znajdzie mi taką wtyczkę, a przynajmniej coś prostego w obsłudze i żeby miało podobny efekt dostanie ode mnie 5zł na pp, btc lub doładowanie. A co Big Grin
EDIT2: Chyba mam Wink


Poszukuję wtyczki... znajdziesz to zarobisz piątaka! :D - Majka - 28-01-2017 19:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.