Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1500zl w co zainwestować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1500zl w co zainwestować (/Temat-1500zl-w-co-zainwestowac-143037)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 1500zl w co zainwestować - kirm - 27-03-2017 06:36

No własnie te 1500 zł to niewielka kwota i tak naprawdę to nie wiadomo konkretnie co z tym zrobić. Można niby odłożyć na lokacie ale wiele się przy obecnym oprocentowaniu lokat nie zarobi.... Jestem zdania,ze lepiej jest już zainwestować na przykład w monety kolekcjonerskie ( złote albo srebrne). Szczególnie jeśli nie zależy nam na krótkotrwałej inwestycji i bierzemy pod uwagę dłuższe inwestowanie.
http://www.coinart.pl/


RE: 1500zl w co zainwestować - adrian018 - 04-04-2017 00:35

Ja bym w kryptowalute jakąś zainwestował, pierwsze zapoznaj się z tematem (np tutaj https://kryptopomocnik.pl ) a potem pomyśl w którą krypto warto zainwestować, czasem mozna wyjsc z zyskiem kilkadziesiąt/ kilkaset %% po kilku tygodniach, a czasem po kilku miesiącach - stracić też można, w niczym nie ma pewności, więc kryptowaluty warto traktować jako longterm Smile


RE: 1500zl w co zainwestować - asus921 - 05-04-2017 13:35

Z kryptowalutą, to też ten plus, że można ją trzymać bez kosztów na portfelu, poczekać na odpowiednią "górkę" i sprzedać w odpowiednim momencie.


RE: 1500zl w co zainwestować - janbers - 20-05-2017 15:09

Obecnie to warto zainwestować w zdrowie. Patrząc co się obecnie dzieje to dochody zapewnione dożywotnio. I nie potrzeba inwestycji 1,5 a wysatrczy ok. 1 tys zł. Jest to mlm ale ma rozdzielone strefy klienta i biznesu. Do tego mają produkt który w Polsce kosztuje ok. 1000 zł a tu dają za darmo. Wiadomo więc że taki biznes musi się sam rozwijać. I to mogę polecić [ [email protected] ] Jakby ktoś chciał.


RE: 1500zl w co zainwestować - Niusiek - 20-05-2017 19:54

Ja bym polecił TheAdsTeam Smile


RE: 1500zl w co zainwestować - KitekW - 21-05-2017 23:19

Tak naprawdę wszystko zależy na jaki czas .

Długoterminowo zdecydowanie jakieś krypto kupić , ew dosyć stabilny Revshare ( ja w FutureAdPro juz 8 miesiąc i spokojnie rok chce jeszcze potrzymać tam kasę żeby kapało ) .

Dywersyfikacja , czyli podział powiedzmy 1000 na jedną rzecz a kolejne 500 na drugą , takie moje skromne zdanie Wink


1500zl w co zainwestować - Artinesse - 02-03-2018 00:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.