Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wsparcie dietetyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wsparcie dietetyka (/Temat-Wsparcie-dietetyka-143034)



Wsparcie dietetyka - martaglos - 17-01-2017 14:51

Dziewczyny! Walczę z nadwagą po ciąży Przerabiałam już różne diety, ale brakuje mi motywacji, potrzebuję chyba jakiegoś wsparcia, osoby, która pomoże mi uwierzyć, że się da. Myślę, że dietetyk byłby idealny, ale niestety nie mam czasu na wizyty, bo sama zajmuję się dzieckiem. Może jakaś poradnia dietetyczna online lub dietetyk internetowy ? Co o tym myślicie?


RE: Wsparcie dietetyka - trybulski - 17-01-2017 15:07

Ha Smile Moim zdaniem powinnaś sobie rozpisać ten cel. Jak się będziesz czuła po jego osiągnięciu? Co się poprawi i polepszy w twoim życiu, gdy go osiągniesz?

Możesz to zrobić w zwykłym zeszycie w kratkę. Dodaj jakieś wydrukowane lub wycięte z gazet fajne zdjęcia zgrabnych lasek i zastanów się, dlaczego chcesz wyglądać tak jak one i co się zmieni, jeśli będziesz wyglądać tak jak one, a nie tak jak teraz.


RE: Wsparcie dietetyka - Begrezen - 17-01-2017 16:37

smierdzi mi tu marketingiem szeptanym Xpokerface zaraz pojawi sie jakies nowe konto(multi) ze swietną ofertą
Cytat:jakaś poradnia dietetyczna online?


kto normalny zakłada konto na forum o zarabianiu, żeby zapytać jak sobie poradzić z nadwagą po ciąży facepalm


RE: Wsparcie dietetyka - Makabrycy - 17-01-2017 17:09

dietetyk nic ci nie pomoże, kup sobie kettla 12 kg i lub 8kg na poczatek, odstaw cukier, odstaw produkty zbożowe i nabiał, 3 miechy i nadwagę będzie wspomnieniem. w kwestii odżywiania mogę coś poradzić na PW, mogę podać lekturę i zakres i rodzaj ćwiczeń.


RE: Wsparcie dietetyka - Ogniemimieczem - 01-02-2017 22:08

@[martaglos]

Seks jest najlepszy na spalanie kalorii, możesz zostać ladacznicą.
Tak na prawdę to szeptaj sobie gdzie indziej.


RE: Wsparcie dietetyka - talina - 13-02-2017 08:54

Jest to ciekawa opcja. Niemniej powiem Ci, że wiele takich informacji znajdziesz w internecie. Nie musisz wcale korzystać z internetowych usług dietetycznych....

Zerknij sobie kochana tutaj:
http://fitwatch.pl/

Na stronie jest masa artykułów o tym jak trzymać odpowiednią dietę , są opisy poszczególnych diet oraz ćwiczeń jakie są najlepsze na odchudzanie.