Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! (/Temat-SPRZEDAM-Konta-Facebook-Staz-5-miesiecy-1-5-PLN-sztuka-143006)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - mlody16918 - 16-01-2017 20:42

Konta Facebook - Weryfikacja email + sms

2.Opis przedmiotu :
- Konta Damskie, posiadające dodane zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle
- Zweryfikowane email + numerem telefonu (Prawdziwa karta sim, nie numer wirtualny)
- Konta z dostępem do email (Email gratis)
- Wszystkie dane takie jak : Login, hasło email, haslo fb, datę urodzenia oraz link do konta (podgląd) otrzymujesz uporządkowane w arkuszu Exel.
- Konta posiadają Polskie imiona i nazwiska (Zmiana na inne będzie możliwa za 60 dni)
- Konta mogą posiadać pojedyncze posty dodane na tablice, konta wykorzystane jedynie do założenia konta w serwisie VK.com


5.Cena : 1,5 PLN / Konto
4.Kontakt : PW, GG:51831086
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Mbank, Paypal

Stażowe Konta Facebook 2007-2015 - Wer. email + sms - 3,5 PLN / Sztuka Klik



RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 3 miesiące 2 PLN/ sztuka! - mlody16918 - 16-01-2017 21:55

Kolejne konta dostępne - staż 4 miesiące cena 1,5 zł Smile


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 3 miesiące 2 PLN/ sztuka! - Tobiaszky682 - 16-01-2017 22:02

lol


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 4 miesiące 1,5 PLN/ sztuka! - I'mRight - 20-01-2017 18:36

Konta bardzo dobrej jakości, kontakt błyskawiczny, sprzedającemu zależy na udanej transakcji.
Polecam i z pewnością kupię następne.


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 4 miesiące 1,5 PLN/ sztuka! - plem - 22-01-2017 14:26

Jestem zainteresowany , wysłałem PW


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - mlody16918 - 09-02-2017 10:56

Nowe konta dostępne!


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - Danypl - 09-02-2017 18:06

Witam interesuje mnie zakup okolo 6szt.
Tylko konta z jak najwieksza iloscia znajomych. I dlugim stazem...

Platnosc paypal

Dziekuje


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - dawid161622 - 09-02-2017 18:54

Siemka, napisz na priv ile masz dostępnych kont


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - war43 - 10-02-2017 00:32

Mini Recenzja.

Zakupiłem 7 kont od tego użytkownika.
Po kilku godzinach zaledwie 3 z nich pozostały przy życiu.

Podkreślam jednak, że może być to moja wina, więc opiszę dokładnie co zrobiłem, żeby nie rzucać bezpodstawnych opinii.

1. Zalogowałem się na pierwsze konto: Dołączyłem do 10-15 grup oraz wysłałem zaproszenia do znajomych, do pozostałych kont.

2. Zalogowałem się na drugie konto, akceptowałem zaproszenie od poprzedniego. Chciałem zacząć wysyłać z niego zaproszenia do pozostałych kont, lecz już przy pierwszym Facebook zażądał ponownej weryfikacji.
Użytkownik wymienił mi konto na nowe, za co bardzo dziękuję.

3. Zrezygnowałem z dodawania kont do znajomych. Zalogowałem się na pozostałe konta i każdym wysłałem prośby o dołączenie do 10-15 grup.

Po tych czynnościach 5 kont pozostało przy życiu, co jest znośne przy tak niskiej cenie.

Jednak, gdy sprawdziłem je kilka godzin później, pozostały już tylko 3.

Informacje dodatkowe:
Przeglądarka - (Chrome, okno incognito, reset po każdym koncie)
IP - Zmienne. (Telefon użyty jako Router, reset internetu po każdym koncie)

Tak więc podsumowując: Gdyby istniała możliwość ponownej weryfikacji, wszystko byłoby w jak najlepszym porządku.


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Staż 5 miesięcy 1,5 PLN/ sztuka! - kajo1995 - 26-05-2017 23:34

Czy posiadasz konta zweryfikowane dowodem osobistym ?