Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolorowa nazwa kategorii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Kolorowa nazwa kategorii (/Temat-Kolorowa-nazwa-kategorii-143005)



Kolorowa nazwa kategorii - seba274 - 16-01-2017 20:31

Potrzebuję zrobić by nazwa kategorii w menu była dajmy na to koloru czerwonego.

Myślałem, że da się tak samo zrobić jak ze stroną czyli, że w tytule dam po prostu:
<span style="color: red;">Nazwa strony</span> i gotowe. W menu mam stronę koloru czerwonego.
A gdy tak spróbowałem z kategorią to strona po prostu zignorowała moją nazwa i z "<span style="color: orange;">Kategoria</span>" zostało same "Kategoria" i żadnego koloru kategoria nie dostała.


RE: Kolorowa nazwa kategorii - precell - 16-01-2017 20:52

Daj linka na PW, i co dokładnie chcesz zmienić.


RE: Kolorowa nazwa kategorii - rozekrr - 16-01-2017 22:04

Musisz zduplikować classę w css odpowiedzialną za kolor w menu i zmienić jej nazwę dla kategorii. Trochę szukania dla początkującego jest, warto to robić skoro to tylko kolor?


RE: Kolorowa nazwa kategorii - seba274 - 17-01-2017 15:07

(16-01-2017 22:04)rozekrr napisał(a):  Musisz zduplikować classę w css odpowiedzialną za kolor w menu i zmienić jej nazwę dla kategorii. Trochę szukania dla początkującego jest, warto to robić skoro to tylko kolor?

Sądzę, że tak.
Po prostu mam duże plany no mojej strony i taka zmiana jak ta przyda mi się.
A aż tak początkujący nie jestem. HTML i CSS w dużym stopniu ogarniam więc coś spróbuję pokombinować.


RE: Kolorowa nazwa kategorii - Leśniczy - 24-01-2017 14:33

Gdybyś ogarniał w dużym stopniu HTML i CSS tak jak piszesz, to nie miałbyś z tym najmniejszego problemu. Gdybyś ogarniał chociaż w średnim to też nie Lol


RE: Kolorowa nazwa kategorii - seba274 - 24-01-2017 17:59

(24-01-2017 14:33)Leśniczy napisał(a):  Gdybyś ogarniał w dużym stopniu HTML i CSS tak jak piszesz, to nie miałbyś z tym najmniejszego problemu. Gdybyś ogarniał chociaż w średnim to też nie Lol

Sądziłem, że może jest jakaś prosta opcja jak dodanie jakiegoś kodu do tytułu kategorii.
Tak na prawdę to nie wiem co twój post miał wnieść do tego tematu? Wyśmianie mnie czy co?


RE: Kolorowa nazwa kategorii - barti.karti323 - 02-02-2017 15:16

możliwe, że gdzieś w szablonie css będziesz miał klasę dotyczącą koloru kategorii - wszystko zależy od używanego szablonu