Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kartą skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Problem z kartą skrill (/Temat-Problem-z-karta-skrill-142996)



Problem z kartą skrill - HerossiK - 16-01-2017 14:52

Witajcie. Od niecałego roku jestem posiadaczem karty skrill i nigdy nie było żadnych problemów z płatnościami w sklepach. Teraz gdy próbuje zapłacić w sklepie kartą wyskakuje błąd transakcja odrzucona, powód: usługa niedostępna.
Czy ktoś się kiedyś spotkał z podobnym problemem?
Próbowałem pisać na support skrill ale nie dość, że otrzymałem odpowiedź która nic mi nie pomogła to w dodatku musiałem dosyć długo czekać.
Szukałem jakiegoś numeru telefonu od supportu gdzie można by było zadzwonić ale niestety żadnej takiej informacji na stronie skrill nie znalazłem.

Ktoś może sie spotkał z takim problemem? Chciałbym to jak najszybciej rozwiązać aby mieć dostęp do swoich środków.


RE: Problem z kartą skrill - Bartezx1997 - 16-01-2017 14:58

Mi też odrzuca, ale tylko przy płatności zbliżeniowej, może to wina uszkodzonej karty.


RE: Problem z kartą skrill - Toskan - 16-01-2017 15:02

Po pierwsze na stronie znajdziesz numer tel. Do PL supportu. Po drugie ostatnio jest problem z operatorami kart, tez nie moglem zaplacic i wyskakiwal blad 'bledny numet karty', w innym sklepie karta zadzialala. Po trzecie karta skrill mozesz placic 5razy/24h.


RE: Problem z kartą skrill - HerossiK - 16-01-2017 15:12

Może jestem ślepy ale od czasu zmodyfikowania nieco strony supportu skrilla numeru do PL supportu nie potrafię znaleźć albo go po prostu nie ma facepalm
Wiem, że jest limit 5płatności/24h. Karta nie działa zarówno przy płatnościach zbliżeniowych jak i normalnych.
Sprawdzałem w dwóch różnych sklepach niestety nigdzie karta nie zadziałała.


RE: Problem z kartą skrill - Toskan - 16-01-2017 15:32

+44 203 308 2520 i prosisz o PL customer service. Byc moze masz uszkodzona karte


RE: Problem z kartą skrill - HerossiK - 16-01-2017 17:26

Dobra wszystko już wiem.
Nie można za pomocą karty wydawać środków dodanych za pomocą bitcoina.
Mój błąd Sad


RE: Problem z kartą skrill - Ogniemimieczem - 17-01-2017 12:10

@[HerossiK]

Powiedz mi a ile czekałeś na połączenie z nimi? Big Grin
Bo ja ostatnio 45 minut walczyłem...


RE: Problem z kartą skrill - HerossiK - 17-01-2017 12:21

(17-01-2017 12:10)Ogniemimieczem napisał(a):  @[HerossiK]

Powiedz mi a ile czekałeś na połączenie z nimi? Big Grin
Bo ja ostatnio 45 minut walczyłem...

Napisałem na maila i w końcu odpisali Tongue