Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! (/Temat-Potrzebna-ci-kasa-na-PP-Ten-temat-jest-dla-Ciebie-14295)



Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! - Kosto12 - 29-09-2010 19:51

Chcesz zapłacić za coś w necie, a nie masz kasy na PayPal-u? Ten temacik jest dla Ciebie.. Pożyczki od ręki z najniższym oprocetowaniem..

Oprocentowanie:
-Pożyczka do 3 dni (10%)
-Pożyczka od 3 do 5dni (13%)
-Pożyczka od 5 do 10dni (24%)
-Pożyczka od 10 do 17dni (25%)
-Możliwość pożyczki na więcej dni, co wiąże się z większym oprocentowaniem..

POŻYCZĘ KAŻDĄ KWOTĘ!!!

Kontakt na PW oraz gg: 9434914

Wiem, wiem, jestem tu nowy, ale zaufało mi już dwóch użytkowników, którym pożyczyłem 6.99$ i 7$.. Jest to użytkownik "Morfit" oraz Jasiu589.. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu..


RE: Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! - Morfit - 29-09-2010 20:03

Użytkownik Kosto12 jest naprawdę godny polecenia. Pomimo moich wielu prób pożyczenia pieniędzy nie udawało mi się. Ten użytkownik pozwolił mi popatrzeć na Lockerz z innej strony za co mu dziękuję ( konsola Ps3 oraz TV Toshiba ). POLECAM W 100%


RE: Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! - jasiu589 - 30-09-2010 18:27

wszystko dobrze i sprawnie użytkownik godny polecenia Smile dzieki niemu mam 7 $


Potrzebna ci kasa na PP? Ten temat jest dla Ciebie! - Roben - 30-07-2012 11:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.