Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działania na liczbach JavaScript - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Działania na liczbach JavaScript (/Temat-Dzialania-na-liczbach-JavaScript-142939)



Działania na liczbach JavaScript - precell - 15-01-2017 12:45

Witam użytkowników forum :-)

Z góry przepraszam za laickie pytanie, ale męczę się z tą pierdołą i nawet wujek Google mi nie pomógł ;-)

A więc tak, robię sobie stronkę na której mam licznik kliknięć w linki. Skrypt zlicza kliknięcia unikalne i nieunikalne, teraz potrzebuje od wartości nieunikalnych kliknięć odjąć unikalne i wyświetlić wynik.

Skrypt wyświetlający kliknięcia nieunikalne:
Kod:
<script>ccount_display('ID linku')</script>


Skrypt wyświetlający kliknięcia unikalne:
Kod:
<script>ccount_unique('LINK_ID')</script>

Jeszcze potrzebuję kliknięcia unikalne pomnożyć przez stałą liczbę np. 0,00461.

Problem w tym, że są to liczby nazwijmy to dynamiczne, co komplikuje całe działanie.

Próbowałem zapisać je do zmiennej, niestety nie wyszło :/

Będę wdzięczny za pomoc :-)


RE: Działania na liczbach JavaScript - HajsMotywatory - 17-01-2017 12:39

Może podaj kod funkcji ccount_display i ccount_unique?


RE: Działania na liczbach JavaScript - precell - 17-01-2017 14:26

Tutaj masz instalkę, działa bez bazy danych.

http://www.phpjunkyard.com/php-click-counter.php


RE: Działania na liczbach JavaScript - HajsMotywatory - 17-01-2017 21:08

Ale to po co JS do tego jak masz skrypt i możesz z poziomu PHP to ogarnąć.
admin.php: http://wklej.org/id/3019200/txt/
[Obrazek: ebb4437393a5c1e8.png]


RE: Działania na liczbach JavaScript - precell - 17-01-2017 21:27

Mogę, z tym, że o php nie mam zielonego pojęcia ;-)

Kiedyś próbowałem się nauczyć nie wyszło. Jak nie mam przy tym dużo roboty, mogę Ci to zlecić :-)


RE: Działania na liczbach JavaScript - HajsMotywatory - 17-01-2017 21:40

Otwórz plik admin.php i wklej do niego to co wysłałem w poprzednim poście i powinno działać Smile


RE: Działania na liczbach JavaScript - precell - 17-01-2017 21:52

(17-01-2017 21:40)HajsMotywatory napisał(a):  Otwórz plik admin.php i wklej do niego to co wysłałem w poprzednim poście i powinno działać Smile

A widzisz nie przyjrzałem się ss ;-). Tylko teraz trzeba wynik wyświetlić na stronie.

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, ale w jakości nie w ilości ;-)


RE: Działania na liczbach JavaScript - HajsMotywatory - 17-01-2017 22:02

Nie rozumiem troszkę. Na której stronie teraz chcesz to wyświetlić?
Bo w panelu Admina powinny utworzyć Ci się 2 kolumny. Jedna właśnie różnica pomiędzy wszystkimi, a unikalnymi odsłonami i obok zaraz unikalne pomnożone przez 0.00461 (co oczywiście w pliku admin.php możesz zmienić Ctrl+F i znajdziesz). I dla każdego skróconego linka powinno się to wyliczyć automatycznie Smile


RE: Działania na liczbach JavaScript - precell - 17-01-2017 22:50

(17-01-2017 22:02)HajsMotywatory napisał(a):  Nie rozumiem troszkę. Na której stronie teraz chcesz to wyświetlić?
Bo w panelu Admina powinny utworzyć Ci się 2 kolumny. Jedna właśnie różnica pomiędzy wszystkimi, a unikalnymi odsłonami i obok zaraz unikalne pomnożone przez 0.00461 (co oczywiście w pliku admin.php możesz zmienić Ctrl+F i znajdziesz). I dla każdego skróconego linka powinno się to wyliczyć automatycznie Smile

Na stronie docelowej, nie w panelu ;-) Stałą cyferkę znalazłem :-)