Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typuj z GineBra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typuj z GineBra (/Temat-Typuj-z-GineBra-142898)



Typuj z GineBra - GineBra - 14-01-2017 11:47

Cześć!
Już kilka lat zajmuję się typowaniem, na początku wiadomo - wtopiłem sporo kasy, jednak gdy nabrałem już trochę doświadczenia małymi krokami zacząłem wychodzić na plus. Od dłuższego czasu regularnie zarabiam na bukmacherce, więc postanowiłem że mógłbym dzielić się moimi typami z innymi (tym samym pomagać zarabiać innym), w końcu każdy z nas na tym forum chce zdobyć dodatkową kasę!

Dodam, że prowadzę specjalną grupę z typami - jeśli chcesz do niej dołączyć - napisz do mnie na PW!

Zachęcam do śledzenia tematu!


Kupon 1

Saigon Heat - Kaohsiung
Saigon Heat wygra mecz, kurs: 1,60
Typ LIVE



RE: Typuj z GineBra - yazir - 14-01-2017 12:27

No hejka Lesterek, skąd to zwątpienie? Wczoraj nie znudziło Ci się? Obiecywałeś mi już nie wracać na forum. A ja nie wyspany wstaję, zaglądam do działu bukmacherskiego i widzę kolejny Twój temat


RE: Typuj z GineBra - GineBra - 14-01-2017 12:37

Haha, a to dobre Big Grin


Typuj z GineBra - yazir - 14-01-2017 12:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.