Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmieszne Maile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Śmieszne Maile (/Temat-Smieszne-Maile-142860)



Śmieszne Maile - DeI - 13-01-2017 05:47

Raz kiedyś zaglądam sobie na skrzynkę zobaczyć maile. Czasem trafiają się jagódki. W zeszłym roku dostałem wiadomość że paczka czeka na mnie na Poczcie Polskiej od dłuższego czasu i mam zapłacić karę za nieterminowane odebranie Tongue. Dość legitnie to wyglądało

Wystawiłem jedną aukcję na Allegro w tym roku. I dostałem takie coś z jakiegoś dziwnego maila (Guerrillamail.com). Uj z tym że nic nie sprzedałem i w zeszłym roku też nic nie wystawiałem więc łapię się na kwotę wolną od podatku. Dostałem jeden dzień, mija szósty i nic Tongue. Pozwolę sobie przekopiować.




RE: Śmieszne Maile - Ogniemimieczem - 13-01-2017 15:35

konkurencja chcę Cię strzelić z ucha i Cię nastraszyć, tak sądzę moim skromnym zdaniem Smile


RE: Śmieszne Maile - rachman - 13-01-2017 19:39

Cytat:Wystawiłem jedną aukcję na Allegro w tym roku.
Więc ciągłości nie ma. 2 to jakiś nadgorliwiec mógłby się pokusić Wink
Co Ty masz w historii konta że nic nie sprzedajesz a widzą ciągłą i nieuczciwą sprzedaż? Chochliki Ci się włamały na Allegro i po nocach sprzedają ero gadżety czy co? Wink


RE: Śmieszne Maile - Hoolig4n - 14-01-2017 00:45

IMO konkurencja, jak kolega nade mną napisał Wink Chociaż może im się tam coś popsuło. Oby nie było nieprzyjemności


RE: Śmieszne Maile - Ogniemimieczem - 14-01-2017 11:46

Moim zdaniem te wielkie "firmy" z allegro zatrudniły takiego "Robaczka" który wychwytuje konkurencje i rozsyła takie maile, a to że był pod wpływem narkotyków i wysłał przypadkowo do Ciebie, to po prostu miałeś pecha Big Grin
Taka moja teoria.


RE: Śmieszne Maile - DeI - 14-01-2017 18:02

(13-01-2017 19:39)rachman napisał(a):  
Cytat:Wystawiłem jedną aukcję na Allegro w tym roku.
Więc ciągłości nie ma. 2 to jakiś nadgorliwiec mógłby się pokusić Wink
Co Ty masz w historii konta że nic nie sprzedajesz a widzą ciągłą i nieuczciwą sprzedaż? Chochliki Ci się włamały na Allegro i po nocach sprzedają ero gadżety czy co? Wink

Wystawiłem YouTube Viewsy na Allegro zaznaczyłem aby wznowiło po zakończeniu aukcji stąd ta ciągłość. Tyle że i tak nic nie sprzedałem heh.
Ktoś próbował wyciąć konkurencję i tyle.

@Hoolig4n Wątpię abym miał z tego tytułu nieprzyjemności mail jest tak skonstruowany abym się zdygał, odpuścił i usunął aukcję. Przekonuje mnie do tego jeszcze użycie tego wirtualnego maila rodem z DeepWeebu


RE: Śmieszne Maile - MatePro - 14-01-2017 21:04

Cytat:(...)proszę założyć nowe konto allegro ze danymi zgodnymi(...)

Ten fragment przekonał mnie że ten mail pisał idiota.
Na Twoim miejscu zignorowałbym wiadomość.


RE: Śmieszne Maile - Ogniemimieczem - 14-01-2017 22:03

nie myliłem się Big Grin
Robaczek ma nową pracę już nie zarabia dla Czarka Big Grin