Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System reputów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: System reputów (/Temat-System-reputow-142853)



System reputów - piotrgk4 - 13-01-2017 00:12

Witam.
Chciałbym poruszyć temat systemu reputów na forum.
Zauważyłem że dziś reputy mocno straciły na znaczeniu i stały się wyznacznikiem.... niczego.
Chyba nie muszę tłumaczyć że dziś dostaniesz więcej reputów zakładając szajs konkurs na 5zł (doładowanie play 5zł ostatnio było na forum) zgarniając po 30-50 reputów na konkurs. A ile zgarnie pisząc wartościowe posty oraz pomagając innym? Odpowiem że niewiele.

Dlatego moja propozycja.
Zmienić reputy na punkty pomocy.
W konkursach było by zakazane w ogóle dawać punkty pomocy.
Punkty pomocy byśmy otrzymywali za wpisy/poradniki.
Punkty pomocy mają przede wszystkim wskazywać jak pomocna jest osoba na forum.
Możliwość dodania jakiś oznaczeń/nagród/wyróżnień dla ludzi którzy rzeczywiście pomagają w rozwoju forum.

Podkreślam jest to tylko moja propozycja. Jestem ciekaw co inni uważają o tym systemie który teraz obowiązuje. Pozdrawiam serdecznie Smile



RE: System reputów - Admin - 13-01-2017 08:31

Nawet jeśli ten pomysł miałby sens to nie znajdziesz żadnego systemu punktów reputacji kompatybilnym z obecnym silnikiem forum, inna dobra modyfikacja służąca do reputacji (która i tak opiera się na głównej) jest użyta dla Elity w osobnych zamkniętych działach, nie sądzę też aby użytkownicy którzy od 5-7 lat zbierali uczciwie punkty reputacji chcieli aby ich stan reputacji był wyzerowany, bo chyba nie sugerujesz żeby wprowadzać KOLEJNY system punktów które nic nie znaczą... przypominam że to forum dyskusyjne i zaufania nie buduje się przez stan zielonego licznika na forum.
Opierając sie na tym co piszesz reputacja sama w sobie od samego powstania forum nie była wyznacznikiem niczego - wtedy otrzymywało się najwięcej reputacji za tłumaczenia dailes z lockerz czy napisanie odpowiedzi do serwisów z nagrodami.


RE: System reputów - piotrgk4 - 13-01-2017 13:29

Rozumiem doskonale.
Kolejny system punktów byłby moim zdaniem trochę nie trafiony.
Wyzerowanie również nie wchodzi w grę.
Cóż liczyłem na jakiś sensowny i logiczny pomysł od strony użytkowników oraz od strony administracji forum.


RE: System reputów - ged321 - 13-01-2017 15:23

Teraz są działy reput za refback także więc reputacja nie ma nic wspólnego z pomocnością.


RE: System reputów - Admin - 13-01-2017 15:24

Skoro sam nie masz żadnego pomysłu ani propozycji to pisanie wątku o niczym zdając się na innych użytkowników czy administracje chyba jest niezbyt poważne... już pomijając fakt braku niezbędności takiej funkcji.


System reputów - Admin - 13-01-2017 15:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.