Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra (/Temat-Najlepsza-siec-POP-ADS-Adsterra-142844)

Strony: 1 2 3 4


RE: Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra - RoyMaster - 26-02-2017 12:44

(26-02-2017 12:34)majinpov napisał(a):  w tych wątkach jest opisane dokładnie to co napisałem banują ludzi z fake trafficiem, oprócz tego jest wiele dowód wypłat.

Ja jestem w adsterra od pół roku i zawsze wypłaty na czas w systemie net30, moi poleceni mają również wypłaty na czas, postaram się zdobyć jakiegoś screena od poleconego.

Gdybyś przeczytał mojego posta ze zrozumieniem, to zrozumiałbyś, że nazwalem oszustem ludzi którzy wysyłają fake traffic i liczą na kokosy, a nie Ciebie.

Dodam w takim razie od przyszłego tygodnia ich reklamy na stronę jeszcze raz i zobaczę jak to wygląda. Aktualnie na PopAds średni CPM mam $0,60 więc zobaczymy jak wypadnie adsterra Smile

Może faktycznie zbyt pochopnie ją oceniłem. Sorry Smile


RE: Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra - AudiRS6 - 28-03-2017 14:02

I jak? testuje ktoś? Jaka stawka? Bo póki co na popadsie katastrofa...


RE: Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra - majinpov - 30-03-2017 01:34

(28-03-2017 14:02)AudiRS6 napisał(a):  I jak? testuje ktoś? Jaka stawka? Bo póki co na popadsie katastrofa...

Wrzuć kod na stronę i sprawdź przez 3 dni i zobaczysz Smile


RE: Najlepsza sieć POP ADS - Adsterra - joseph - 22-09-2017 08:49

Zarabia ktoś jeszcze tam? Jak wyniki?