Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie na hyipy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Strategie na hyipy (/Temat-Strategie-na-hyipy-142794)

Strony: 1 2


RE: Strategie na hyipy - Dzipsiok87 - 28-01-2017 08:24

Chyba mylisz pojęcie HYIP z Revshare ? Bo nikt normalny nie promuje HYIPÓW. Jeżeli twierdzisz, że HYIP to revshare to wpisz sobie w google i rozwiń sobie skrót HYIP.


RE: Strategie na hyipy - Captain - 28-01-2017 18:35

(28-01-2017 08:24)Dzipsiok87 napisał(a):  Chyba mylisz pojęcie HYIP z Revshare ? Bo nikt normalny nie promuje HYIPÓW. Jeżeli twierdzisz, że HYIP to revshare to wpisz sobie w google i rozwiń sobie skrót HYIP.

Oczywiście, że hyip to revshare! Hyipy i revshare to takie same piramidki, z tą różnicą, że hyipy udają, że zarabiają na ropie/forexie/kryptowalutach/handlu realnym towarem, a revshare udają, że zysk bierze się z reklamy.
Revshare mają też dużo staranniej zrobioną całą tą otoczkę udawania, że są poważnymi programami inwestycyjnymi na lata.

Jeśli się z tym nie zgadzasz to znaczy, że albo jesteś początkującym w świecie hyipów i revshare i nie poznałeś jeszcze co i jak, albo jesteś promotorem który wciska poleconym kity, że revshare to poważne biznesy na lata więc krytykujesz wszystkie posty piszące prawdę bo ci 'psują biznes'.


RE: Strategie na hyipy - buch - 24-02-2017 17:33

co do promocji HYIPów to wystarczy wejsc na facebooka na grupy o zarabianiu badz na YT
zreszta nie uwazam zeby promowanie tego typu programow bylo czyms zlym, ale wypada ostrzec ze jest to program wysokiego ryzyka, chyba ze ktos caly czas wierzy ze skyllex naprawde zarabia. Wydaje mi sie ze przyklad XABO tutaj rozwiewa wszystkie watpliwosci


RE: Strategie na hyipy - Captain - 24-02-2017 17:56

Nie ma nic złego w promowaniu revshare pod warunkiem, że polecony zostanie poinformowany o tym jak duże jest ryzyko i jaka jest struktura programu.
Wielu topowych promotorów w ogóle o tym nie informuje, a to jest bardzo niemoralne i może nawet chyba podpadać pod jakiś paragraf, coś o namawianiu innych osób do złego rozporządzenia kapitałem czy jak to tam brzmiało.


RE: Strategie na hyipy - Sahya - 24-02-2017 19:45

(24-02-2017 17:56)Captain napisał(a):  Nie ma nic złego w promowaniu revshare pod warunkiem, że polecony zostanie poinformowany o tym jak duże jest ryzyko i jaka jest struktura programu.
Wielu topowych promotorów w ogóle o tym nie informuje, a to jest bardzo niemoralne i może nawet chyba podpadać pod jakiś paragraf, coś o namawianiu innych osób do złego rozporządzenia kapitałem czy jak to tam brzmiało.

Bo chcą aby ci których namówią opłacali ich wypłaty Undecided


RE: Strategie na hyipy - Vuko Drakkainen - 25-02-2017 19:26

Ja staram się rozbijać zawsze kapitał na 4-5 programów, 30% wysokiego ryzyka ale o zwrocie dziennym 5% np skyllex,palmills 30% w te które uważam za "stabilne" np. TAT, 20% przeznaczam na obracanie krypto, 20% inwestuję w biznes "tradycyjny" ;)zarobki w większości reinwestuję.Tak jak wyżej koledzy piszą zwracaj uwagę na design strony, skrypt, popularność, ranking Alexa, staraj się znaleźć dobrego sponsora który jest blisko administracji i ma dobre informację. Najcenniejsza w tych biznesach jest informacja i umiejętność dobrej obserwacji i oczywiście złota zasada inwestuj tylko tyle ile możesz stracić Wink


RE: Strategie na hyipy - pwisniew - 09-08-2018 21:32

Osobiście się wyleczyłem.


RE: Strategie na hyipy - EfectiveWork - 10-08-2018 09:34

Zdecydowanie chłopak chce się szybko dostać do działów "Targowisko" Tongue - obym się mylił Tongue


RE: Strategie na hyipy - pwisniew - 10-08-2018 19:58

Osobiście bym nie wchodził w to sam kilka razy jakiś czas temu popłynąłem na tym i dałem sobie spokój lepiej te pieniądze gdzie indziej spożytkować.


RE: Strategie na hyipy - Elton - 10-08-2018 23:59

Inwestuje "drobne" po miesiącu wypłacam a wpłacam na następny obrót zarobione pieniądze.Podstawa wraca na konto i nic nie jestem stratny oprócz ewentualnie czasu jak coś pójdzie nie tak Robię tak 3 miesiąc na variobit i jak na razie na duży plus jestem,a zaczynałem od skromnego 10$ Wdupie to wdupie,swoje już z nich wyciągnąłem i nic stratny nie będe. Szukam czegoś kolejnego Wink