Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada potwierdzenia przycisku Lubię to, z powodu Popup'a na www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blokada potwierdzenia przycisku Lubię to, z powodu Popup'a na www (/Temat-Blokada-potwierdzenia-przycisku-Lubie-to-z-powodu-Popup-a-na-www-142781)



Blokada potwierdzenia przycisku Lubię to, z powodu Popup'a na www - ciasnywiesiek93 - 11-01-2017 16:28

Witam,

Od 2 lat miałem na swojej stronie popup z like buttonem do mojego fanpage'a. Codziennie przybywało sporo lajków, lecz od jakichś 3 tygodni, wszystkie przyciski na stronie dostają blokadę, chodzi o potwierdzenie polubienia.
Jeśli wyłączam popup, blokada schodzi po kilku godzinach. Próbowałem już wszystkiego i nadal nie wiem dlaczego nie może być likeboxa czy likebuttona w popup'ach.

Zauważyłem, że podobne strony do mojej miały identyczny problem przez długi czas, od tego samego dnia, gdy dostałem blokadę. Lecz widzę, że większość z nich sobie jakoś z tym poradziło i nie mają blokad, a ich popup jest niemal identyczny jak u mnie. W czym jest ukryty haczyk? Ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić? Wyczytałem gdzieś na forum, że parę tygodni temu weszły jakieś nowe zabezpieczenia facebooka, ale czy jest gdzieś info na ten temat co dokładnie się zmieniło?

Byłbym wdzięczny za pomoc!


Blokada potwierdzenia przycisku Lubię to, z powodu Popup'a na www - Hybrid1990 - 26-04-2021 11:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.