Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych (/Temat-Poszukuje-strony-do-zarabiania-na-grach-przegladarkowych-142780)



Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - Pajmon - 11-01-2017 16:08

Witam Serdecznie

Szukam serwisu do zarabiania na leadach w grach przeglądarkowych. Jaki według was jest najgodniejszy polecenia ? Chodzi mi o taki dostaje rejestracje i jest od razu zatwierdzona i kasa doliczona bez czekania. Wypłata np. od 50 zł i jest wypłacana powiedzmy w 3 dni robocze, nie co miesiąc na konto bankowe lub paypal. Wiem, że są takie ale nie wiem który jest tego typu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie

I co zna ktoś jakieś, mogą być na tych zasadach nawet płacące w euro ?


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - mysc - 11-01-2017 18:45

(11-01-2017 16:08)Pajmon napisał(a):  [...]Chodzi mi o taki dostaje rejestracje i jest od razu zatwierdzona i kasa doliczona bez czekania. [...]

Wydawcy gry inwestują pieniądze w marketing swojego produktu (gry) i zależy im na pozyskiwaniu aktywnych graczy. Nikt nie ma interesu w płaceniu "na oślep", bez weryfikacji - w związku z czym, takich serwisów nie ma Smile Nigdy się nie spotkałem z żadną kampanią tego typu w której nie trzeba czekać na akceptację leadów.

Są za to pojedyńcze kampanie z dozwolonym ruchem motywowanym, ale też sporymi wymaganiami - np. pobranie i zainstalowanie klienta gry o wadze 1 gb + wbicie 10 lvl'u w grze Smile Nikomu by życia nie starczyło żeby w ten sposób "zarabiać" na ruchu motywowanym.

W Polsce kampanie z grami są dostępne w :

- portmmo.com
- linktogame.pl
- funhub.pl

.


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - radek0389 - 11-01-2017 19:06

Tak jak wyżej, gdyby istniała sieć, gdzie płacono by za leady, bez ich walidacji, to albo zwinęliby manatki bardzo szybko albo działali charytatywnie. Gdyż dawałoby, to mega pole do popisu, dla wszelkiej maści kombinatorów, żeby nie powiedzieć oszustówSmile. Co to za problem byłoby założenie konta, nabicie ze zmiennego ip 100 leadów w dzień i od razu wypłata? Odpowiedź nasuwa się sama.


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - precell - 11-01-2017 19:09

I jeszcze gameflow.pl. Pewnie jeszcze by się coś znalazło, nie wiem nie szukałem, generalnie już nie działam w tej tematyce.


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - radek0389 - 11-01-2017 20:35

Przy czym na gameflow.pl dosyć często zamykają rejestracje dla nowych wydawców (nie wiem z jakiej przyczyny), trzeba pilnować momentu na otwarcie rejestracji. Problem cyklicznie się powtarza, aktualnie rejestracja jest zamknięta.


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - precell - 11-01-2017 20:51

(11-01-2017 20:35)radek0389 napisał(a):  Przy czym na gameflow.pl dosyć często zamykają rejestracje dla nowych wydawców (nie wiem z jakiej przyczyny), trzeba pilnować momentu na otwarcie rejestracji. Problem cyklicznie się powtarza, aktualnie rejestracja jest zamknięta.

Swego czasu działałem w tej branży, także konto mi zostało :-)


RE: Poszukuję strony do zarabiania na grach przeglądarkowych - radek0389 - 11-01-2017 20:55

(11-01-2017 20:51)precell napisał(a):  
(11-01-2017 20:35)radek0389 napisał(a):  Przy czym na gameflow.pl dosyć często zamykają rejestracje dla nowych wydawców (nie wiem z jakiej przyczyny), trzeba pilnować momentu na otwarcie rejestracji. Problem cyklicznie się powtarza, aktualnie rejestracja jest zamknięta.

Swego czasu działałem w tej branży, także konto mi zostało :-)
No ja konto tez tam mam i ogólnie serwis polecamSmile. Tylko tak napisałem aby nowi nie byli zdziwieni.