Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 26-02-2017 21:52

@[precell] Rzeczywiście źle przeczytałem Smile
Ja 2 lata temu przyjmowałem nawet po 1-3k zaproszeń i nie było problemu(konto mocno zabezpieczone (staż, weryfikacje itp)). Obecnie nie mam pojęcia jakie są standardy Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - aero2 - 01-03-2017 15:58

@[piotrgk4]
Odkryłem w sobie powołanie, że umiem zrobić konto Facebook z zagranicznymi znajomymi, zbierane z USA fanpage, na dzień z 1-2k znajomych mogę mieć, polecisz mi czymś spamować na osi czasu by zarobić na nich? W wiadomościach linki nie działają, zaraz wyskakuje blokada tymczasowa. Czy lepiej sprzedać takie konto, ile może być warte za 1k znajomych lub 5k znajomych zagranicznych, około 90% pochodzi z USA?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 01-03-2017 16:02

@[areo2] pisałem wyżej że nie robiłem na znajomych z 2 lata więc pewnie sporo się zmieniło.
Ogólnie wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Możesz ich dodać do grupy, zapraszać do fanpagów, sprzedać, oznaczać. Wszystko zależy od Twojego pomysłu na spieniężenie tego.
Ile może być warte nie mam pojęcia ponieważ po prostu w tym nie siedzę Smile
Zapytaj w wycenie to na pewno ktoś kto ogarnia temat Ci odpowie Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - prololex - 02-03-2017 14:20

(01-03-2017 15:58)aero2 napisał(a):  @[piotrgk4]
Odkryłem w sobie powołanie, że umiem zrobić konto Facebook z zagranicznymi znajomymi, zbierane z USA fanpage, na dzień z 1-2k znajomych mogę mieć, polecisz mi czymś spamować na osi czasu by zarobić na nich? W wiadomościach linki nie działają, zaraz wyskakuje blokada tymczasowa. Czy lepiej sprzedać takie konto, ile może być warte za 1k znajomych lub 5k znajomych zagranicznych, około 90% pochodzi z USA?

Możesz ich kierować do kamerek na crakrevenue, wrzucać oferty cpa, clickbank albo sprzedać 1-2k znajomych USA na pewno jest sporo warte. Kilkanaście dolców na pewno.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - wilksystemu - 08-03-2017 23:21

Witam?

Przejrzałem cały dział i dzienniki i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Przymierzam się do otworzenia kanału na Fanpage trochę podobnej tematyce..https://web.facebook.com/djkrisssto/?hc_ref=SEARCH&fref=nf
Pytania...

1) Jak wstawiać filmy na szerokość posta?

2) Jak zablokować przeskoczenia z filmiku na YOUTUBE tak jak na tym podanym profilu..
Za odpowiedz dziękuję?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 08-03-2017 23:32

Witam @[wilksystemu]

1) Trzeba odpowiednio wyrenderować filmik Smile Poczytaj w dokumentacji facebooka odnośnie rozmiarów. (wystarczy zachować proporcje 16:9 albo 16:10 (dlatego należy przeczytać dokładnie dokumentacje wszystkie dane będzie tam miał) )
2) Mógłbyś dać screen dokładnie o co chodzi? Bo nie widzę odpowiedniego przykładu.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - wilksystemu - 08-03-2017 23:43

(08-03-2017 23:32)piotrgk4 napisał(a):  Witam @[wilksystemu]

1) Trzeba odpowiednio wyrenderować filmik Smile Poczytaj w dokumentacji facebooka odnośnie rozmiarów. (wystarczy zachować proporcje 16:9 albo 16:10 (dlatego należy przeczytać dokładnie dokumentacje wszystkie dane będzie tam miał) )
2) Mógłbyś dać screen dokładnie o co chodzi? Bo nie widzę odpowiedniego przykładu.

Na każdym jego filmiku gdzie jest znaczek na YOUTUBE jest jego logo blokujące..Trzeba odpowiednio wyrenderować filmik-Wstawisz jakiś link mniej więcej bo ku.... pół dnia szukam i klops a tak się uparłem że nie pójdę spać zanim nie znajdę..


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 09-03-2017 01:37

@[wilksystemu] Przykro mi ale nie rozumiem Pana wypowiedzi.

Jeszcze raz zapytam. O co chodzi z "Na każdym jego filmiku gdzie jest znaczek na YOUTUBE jest jego logo blokujące" oraz co dokładnie masz na myśli pytając o " filmy na szerokość posta?". Naprawdę chce pomóc lecz musi Pan dokładnie wytłumaczyć co dokładnie chce się dowiedzieć.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - wilksystemu - 09-03-2017 02:31

(09-03-2017 01:37)piotrgk4 napisał(a):  @[wilksystemu] Przykro mi ale nie rozumiem Pana wypowiedzi.

Jeszcze raz zapytam. O co chodzi z "Na każdym jego filmiku gdzie jest znaczek na YOUTUBE jest jego logo blokujące" oraz co dokładnie masz na myśli pytając o " filmy na szerokość posta?". Naprawdę chce pomóc lecz musi Pan dokładnie wytłumaczyć co dokładnie chce się dowiedzieć.
[Obrazek: JPEG987.jpg]

Dobra wydaje mi się że te filmiki chyba nie są z YouTube?Mam rację..Bo znalazłem je na YouTube.

1) Ale zastanawia mnie czy da się tej szerokości wstawić filmy jak na zdjęciu wyżej z YouTube.Bo mi za każdym razem stawia się jak poniżej i to sprawdzałem różny rozmiar filmu:
[Obrazek: JPEG990.jpg]

2) I teraz pytanie z tworzonych Play list na YouTube subskrybowanych kanałów również się zarabia na własnym kanale.Czy tylko z własnych filmików.Mowa o AdSense


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - saq714 - 09-03-2017 03:04

Tylko z własnych filmów się zarabia. A na pierwsze pytanie też szukam odpowiedzi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka