Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - aero2 - 13-02-2017 19:32

@[piotrgk4]
Czy da się za 2 zł w reklama Facebook, zdobyć duży ruch na stronę www? Zarobić?
Nie musi być Polska, może być kraj najbiedniejszy, aby dawał najwięcej wejść, zasięg.
Jak się tworzy taką reklamę, co wybrać https://s31.postimg.org/a60wuz9cb/adfb.jpg ?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - Anett1990 - 13-02-2017 19:32

Jak najtanszym kosztem wypromowac sobie fanpage Tongue? zalozmy np ze mam 30zl ^^ moglbys cos doradzic Tongue?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 13-02-2017 19:38

@[aero2] + @[Anett1990] Pisałem że pojawi się osobny wątek na temat reklamy Smile

@[aero2] Nie jestem jasnowidzem... Czemu zadajesz tak ogólne pytania? Przecież doskonale wiesz że bardzo dużo zależy od treści, strony, rodzaju reklamy, rodzaju promocji itp itd... Jeżeli chcesz osiagnać jakikolwiek ruch to odradzam facebook ads. Poszukaj czegokolwiek do nabijania ruchu typu surfów itp
@[Anett1990] Za koło 2-7 dni wystartuje z projektem w którym będę pomagać właśnie w promocji treści na facebooku. Będę oferował moją codzienną pomoc, dobór reklam i treści, określanie stawek, pilnowanie CTRów i wszystkiego co związane z reklamą. Ja uzyskiwałem za 30zł na filmikach koło 7-10k reakcji oraz koło 200k wyświetleń filmików. Przełożyło się to na koło 500 lajków (ciężko dokładnie powiedzieć).


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 13-02-2017 19:57

Piotrek, Ty z tymi surfami to na poważnie?Jerk2

Przecież te wszystkie nabijacze ruchu tylko zwiększają współczynnik odrzuceń i niepotrzebnie żrą zasoby serwera.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 13-02-2017 19:59

@[precell] Zwróć uwagę co napisał areo2


"Czy da się za 2 zł w reklama Facebook, zdobyć duży ruch na stronę www? Zarobić?
Nie musi być Polska, może być kraj najbiedniejszy, aby dawał najwięcej wejść, zasięg."

-2zł w reklamę
-Nie musi być Polska może być kraj najbiedniejszy (czyli odbiorce nie musi interesować treść ma tylko nabić ruch)
-Aby dawał najwięcej wejść
Czyli surf idealnie spełnia to zadanie.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 13-02-2017 20:11

Pisze też o zarobkach, a każda szanująca się sieć reklamowa skutecznie wykrywa takie nabijacze ruchu.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 13-02-2017 20:15

@[precell]
Przecież to nie ja ustalam kryterium -_-
Został rzucony jakiś ogół bez żadnych szczegółów... Jak pisałem już wcześniej nie jestem jasnowidzem.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 13-02-2017 20:21

Ale powinieneś chłopa uświadomić, że nie tędy droga :-)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - zbyszeq - 14-02-2017 12:46

@[aero2]
Zależy ile dla Ciebie to duży ruch, za 2zł z fartem jeżeli dojdziesz do stawki 0,0003-4 da się zrobić spory ruch, ale materiał musi być na prawdę viralowy.
Co do pyt. ze screena aktywność/konwersja.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - aero2 - 14-02-2017 13:04

@[zbyszeq]
Taki kolego ruch, żeby wkład 2 zł na reklamę Facebook, zawsze się zwracał z nawiązką.
Po prostu, zamiast spamować w grupach, chciałbym najtaniej się reklamować i zarobić.
Jeśli chodzi o viralke, to można taki skrypt dać, co daje fake nagrodę, za x wejć w link.