Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 02-02-2017 17:16

@[prololex]
1. No cholera ciężko się wypowiedzieć bo naprawdę ogranicza cię tylko wyobraźnia. Metod może być nawet miliony wszystko zależy od pomysłu.
2.No nadal nie rozumiem problemu. Jeżeli link nie jest blokowany to normalnie go wstawiasz? Chyba że chodzi ci o blokowany przez facebook linki wtedy polegam skracanie z geotargetowaniem.

@[xsl2142] Po pierwsze weź się człowieku ogarnij. Po drugie opisz logicznie swój problem... Co wykonujesz, jak wykonujesz, jak promujesz, czemu dostałeś bana, czemu zablokowane są środki. Nikt nie jest jasnowidzem.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - xsl2142 - 02-02-2017 21:34

Mam mobilny net, dostalem bana za prawa autorskie. Odwolalem sie ale nie uznali i po 10 dniach zaczely mi leciec wszystkie konta pokolei stare, czy to nowe , mialem tam utarg z 2 tygodni okolo 8 tysiecy zlotych. Wiadomo nie przeleja alr jak ustrzec sie przed nadmierna banicja kont. Inni maja tez bana na konto ale nie banuja im pozostalych kont...


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 02-02-2017 23:16

@[xsl2142] Czyść ciasteczka, zmieniaj ip ale na takie w obrębie kraju. Widocznie ktoś się Tobą zainteresował wszedł jakiś admin youtuba sprawdził twoje ip czy linki i tak leciały konta po kolei. Co możesz zrobić? Bardziej się pilnować i się lepiej zabezpieczaj, używaj innych domen, innych ip, innych ciasteczek, innych botów.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - Monster - 03-02-2017 16:50

Jaka jest najszybsza i bezpieczna ilość przyjmowanych znajomych na fb którzy sami nas zapraszają w danym odstepstwie czasu? Słyszałem żeby 10 znajomych co godzine przyjmować ale tak na 10 kontach cieżko by ogarnąć bez bota chyba że jakiś polecacie


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 03-02-2017 16:57

@[Monster] Wszystko zależy jak sobie radzisz. Ja w dzień zbierałem nawet 5k znajomych by potem dostać weryfikacje i jakoś udawało mi się weryfikacje przejść o ile ona była z wyborem 6 imion i nazwisk Smile Teraz nie wiem jak standardy wyglądają. Przykro mi że nie mogę się wypowiedzieć ale nie mam wiedzy w tym zakresie Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 03-02-2017 17:02

(03-02-2017 16:50)Monster napisał(a):  Jaka jest najszybsza i bezpieczna ilość przyjmowanych znajomych na fb którzy sami nas zapraszają w danym odstepstwie czasu? Słyszałem żeby 10 znajomych co godzine przyjmować ale tak na 10 kontach cieżko by ogarnąć bez bota chyba że jakiś polecacie

Ja w ogóle nie zapraszam. Wystarczy ładna dupa na profilowym i postowanie w odpowiednich grupach, a napaleńcy sami się zlatują ;-)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - Monster - 03-02-2017 17:19

(03-02-2017 17:02)precell napisał(a):  
(03-02-2017 16:50)Monster napisał(a):  Jaka jest najszybsza i bezpieczna ilość przyjmowanych znajomych na fb którzy sami nas zapraszają w danym odstepstwie czasu? Słyszałem żeby 10 znajomych co godzine przyjmować ale tak na 10 kontach cieżko by ogarnąć bez bota chyba że jakiś polecacie

Ja w ogóle nie zapraszam. Wystarczy ładna dupa na profilowym i postowanie w odpowiednich grupach, a napaleńcy sami się zlatują ;-)

Ja również nie zapraszam. Tylko zastanawiam się ile mogę zaakceptować ludzi. Robicie to ręcznie czy jakimś botem?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - GERCZAK - 03-02-2017 22:00

Ja mam pytanie odnośnie zagranicznych grup na FB. Mógłby ktoś powiedzieć jakie trendy są np w usa lub angli. Jakie słowa wpisywać żeby taką grupę odnaleźć. Fejsbuk mnie ogranicza i wyświetla jedną grupę z zagranicy (1k-2k osób) a reszta jest z polski.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 03-02-2017 22:28

@[GERCZAK] Sprecyzuj pytanie... "Mógłby ktoś powiedzieć jakie trendy są np w usa lub angli. Jakie słowa wpisywać żeby taką grupę odnaleźć." Czyli jaką tą grupę?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - GERCZAK - 03-02-2017 22:40

(03-02-2017 22:28)piotrgk4 napisał(a):  @[GERCZAK] Sprecyzuj pytanie... "Mógłby ktoś powiedzieć jakie trendy są np w usa lub angli. Jakie słowa wpisywać żeby taką grupę odnaleźć." Czyli jaką tą grupę?

Taką czyli z zagranicy Smile Chodzi mi ogólnie co wpisać żeby wyświetliły mi się liczne grupy jakieś z 30k osób a nie po 1k 2k