Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - golleador - 30-01-2017 20:24

Treść spamu zmieniam co kilka postów, spam do odbiorców jest na pewno dopasowany, przyczyną może być że w każdej wiadomości wrzucam ten sam link do youtube'a?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 30-01-2017 23:19

@[golleador] No i tutaj mamy konia pogrzebanego Big Grin
Już kiedyś pisałem że obecnie łatwiej jest spamować subami niż linkami do youtuba beka beka beka


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - golleador - 31-01-2017 10:16

No cóż przynajmniej znam swój błąd


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - seba274 - 31-01-2017 13:36

Potrzebuję pozyskać wartościowe lajki na FanPage by część przynajmniej z nich była aktywna(lajkowała posty, komentowała). Jak lub od koga można kupić takie lajki?
Dodam że FP nie jest ani jakiś ero czy tam subsms. Zwykły FanPage strony internetowej.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 31-01-2017 13:59

@[AntoniJak] Polecam rozwinąć kontent i wtedy zajać się promocją. Osobiście sam też polecam profesjonalne firmy ale nie wiem czy jest sens ograniczania się do samego adwords. Ciężko cokolwiek powiedzieć gdyż nie umiem czytać w myślach i nie wiem jakiego rodzaju filmiki posiadasz. Przerabiać na 100% nie będziesz musiał gdyż oni zajmują się tylko promocją. Jaki rodzaj ingerencji w film mówisz?

@[seba274] Na podobne pytanie było już dopowiadane. Fanpage to zbiór osób zainteresowani daną tematyką. Reklama/spam/zapraszanie znajomych itp itd wszystko to może sprawdzić że ludzie się zainteresują daną tematyką a na pewno jakiś procent ludzi zostanie.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - prololex - 01-02-2017 08:00

1. Jak byś zmonetyzował ponad 500tyś fanów na fanpage kobiecych ( wiek 16_24 ).
2. Metoda na wstawianie linków w komentarzach facebook na stronach.

P.S Świetny temat.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - seba274 - 01-02-2017 11:39

(01-02-2017 08:00)prololex napisał(a):  1. Jak byś zmonetyzował ponad 500tyś fanów na fanpage kobiecych ( wiek 16_24 ).
2. Metoda na wstawianie linków w komentarzach facebook na stronach.

P.S Świetny temat.
Jeśli te kobiety są aktywne to może jakiś sklep z koszulkami/gadżetami albo sprzedawaj reklamę na fanpage


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 01-02-2017 16:45

@[prololex]
1.Pisane było wiele razy.... Koszulki, sklep, współpraca z firmami, patronite, dotacje, promowanie innych rzeczy, reklama ogólnie wszystko zależy od twojej wyobraźni... Nie ma żadnego schematu.
2. Nie rozumiem pytania


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - prololex - 01-02-2017 19:59

(01-02-2017 16:45)piotrgk4 napisał(a):  @[prololex]
1.Pisane było wiele razy.... Koszulki, sklep, współpraca z firmami, patronite, dotacje, promowanie innych rzeczy, reklama ogólnie wszystko zależy od twojej wyobraźni... Nie ma żadnego schematu.
2. Nie rozumiem pytania

1.Pierwsze pytanie zadałem z ciekawości, zarobiłem trochę na fp ale chcę znać pogląd innych na ten temat.
2. Komentowanie cudzych postów na fanpagach linkiem.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - xsl2142 - 02-02-2017 17:03

Brak dostępu do usługi Google

Juz moje 15 konto leci. Support nie odpisuje. Stratny jestem już 8 tysięcy złotych na YouTube. 2 konta gdzie mam adsense dostep do YT tez zbanowali. Dlaczego ku*wa wszyscy moga korzystac z yt i zarabiac z YT nawet jak mieli raz bana. Jaraz dostałem i leci wszystko łeb na szyję. Co ja robie zle??????????????????????????????????????????????????????

KTO MI POMOŻE DOSTANIE ODE MNIE 1000 zł NAGRODY